Jak zjistím majitele auta, který mi naboural mé auto?

prosím,jak zjistím majitele auta,který mi naboural mé auto,když znám :typ auta,barvu i SPZ?děkuji za pomoc

Nejlepší odpověď
mj81

Vy to nezjistíte, to může zjistit jen policie. Pokud budete chtít věc řešit bez asistence policie s pojišťovnou pachatele, můžete si přes SPZ zjistit, u koho je viník pojištěn – viz odkaz. Každopádně předpokládám, že jste nehodu nějakým způsobem zdokumentoval, že máte svědky apod., protože bude třeba nějak doložit, že k nehodě skutečně došlo a že vina není na vaší straně.

Zdroj: https://ic.ckp­.cz/ICwww/ser­vlet?_page=se­archSPZ&lngID=1

Další odpovědi
standa

Jedině prostřednictvím Policie ČR, keré však budete nejspíš muset dokázat (svědectví), že máte ´právní´ důvod pro zjištění vlastníka zmiňovaného vozidla. Nestačí jen konstatovat, ON mi naboural auto, zjistěte mi o koho se jedná…