dá se zjistit podle vin kodu číslo barvy auta

Nejlepší odpověď
mj81

Nedá. VIN kód obsahuje zkratku země a výrobce, typ vozidla, rok výroby vozidla a výrobní číslo, nic víc. Pod tím odkazem najdete pár příkladů, co takový VIN znamená, jsou to sice VINy autobusů, ale to není podstatné.

Zdroj: www.spvd.cz/?p=techn­ika/statistika/na­vod.html&m=me­nu_technika.html

Další odpovědi
Miroslavst

Já mám v „chytré knížce“ od svého auta uvedeno, co znamená vin tedy pro mé auto.
Dá se z něj zjistit: o jaký motor se jedná, typ karoserie, převodovka a následně výrobní číslo.
Z modelového roku lze zjistit předpokládanou barvu, která se v tom roce vyráběla, ale to již dnes není možné.
Takže barva z vin nejde zjistit.

Honza Patek

Pods vin asi ne,ale já mám u forda,když otevřu haupnu vedle zámku štítek a tam je napsáná barva v kódu,který autolakýrníci dávají do počítače.