zvonisek

Jak zahřát nohy?

Bez hniloby.

Nejlepší odpověď
ivzez

Zkuste vlněné ponožky.

Další odpovědi
Rokio

Svoje nohy dej ke krbu, ve kterém je rozdělaný oheň. Také můžeš sedět na židli poblíž topení.

anonym

Osm hodin denně sedim v práci na zadku, na tělo mi je vedro a nohy mám jak led a jedině, co mi pomáhá je vstát a rychleji se projít. Krom toho mám pod stolem stupínek, nemám nohy přímo na zemi. Doma si nohy vyložim k radiátoru.

paul1

Vyzkoušejte cvičení a další rady uvedené v linku.

Zdroj: https://www.frek­vence1.cz/clan­ky/trapi-vas-syndrom-studenych-nohou-tipy-jak-se-konecne-zahrat.shtml

Midoc

Koupit si elektrické vyhřívané bačkory.

anonym

Alientrone nebo jak…ty asi nejses úplně normální, co?

aliendrone

Samba>>> Blahopřeji k vynikajícímu postřehu. ;)
Ale jinak moc pěkný avatar, proto se protentokrát zdržím rozvinutého komentáře.

anonym

Ty se zdrž čehokoli, to bude vůbec nejlepší, takový kraviny radit, to fakt normálního člověka nenapadne.

aliendrone

Samba>>> Však jsem přiznal, že nejsem tak úplně normální, jsem aliendrone, no! :)

BTW – víš, že existuje HODNĚ lidí, které NENAPADNE ani velice primitivní věc, natož aby ji POCHOPILI? ;) :D :D