Katusa

Jak se zahřát, když člověka celý den „mele zima“ a ani večer zachumlanej v posteli se nemůže „zahřát?“

Teplý čaj nepomáhá, vanu si přece nemůžu napouštět každý večer…

Nejlepší odpověď
Michal Kole

sice je to ÚCHYLNÉ, ale teplé ponožky, protože nohy „cití“ zimu nejvíce.

Další odpovědi
iceT

Do postele chlapa nebo termoláhev s horkou vodou…mě když je zima i v posteli tak si strčím hlavu pod peřinu a nadýchám si.
Doplňuji:
M.K.-proč by ponožky v posteli měly být úchylné?Jedině snad k těm "nechutnostem"po­nožky nepatří,ale když je zima,tak je zima.Osobně bych v ponožkách hajat nemohla a asi nebudu sama,komu by ponožky překážely…

anonym

Já bych věděl, ale kolik ti je?

Damiana

Může to být zimomřivost. Projdi si Google, je tam toho hafo.
http://www.go­ogle.cz/search?q=Zi­mom%C5%99ivos­t&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=cs&clien­t=safari&redir_es­c=&ei=3_NpUL76GM­za4QSSnYHYCg
Může to být z nedostatku vitamínů a minerálů, nechci strašit poruchou štítné žlázy – ale i to bývá příčinou, nízkým tlakem, hormonální nerovnováhou, nízkým energetickým příjmem, atd.
Osobně mám takovou zkušenost, že když se do mě dá zima, bývá to z nevyspání, pomáhá mi zahřívací čaj se skořicí a zázvorem a nealko svařák (buď z nealko vína nebo z černorybízového džusu + o obvyklé koření na svařák). Také ti doporučuji začít se pravidelně otužovat (nejlépe v sauně). 🙂

Elk

Už je po prohibici, takže láhev rumu, deci vody a udělat si grog. V jiném případě se pak rozcvičit. Takový malý maratón neuškodí.
A nejlepší je sex!!!

venkovan

Řekl bych dostat se do pohody. Mám pocit, že jsi utahaná a navíc tělo špatně reaguje na změny počasí.
Na chlapa nesázej – ten moc nezahřeje (to se jen tak všichni chvástáme). Jedině – jestli jsi slušné děvče – tak tě rozpálí do ruda pohozenými ponožkami v obýváku, slipy v koupelně a vymačkanou zubní pastou z poloviny tuby. Případně ostříkanou toaletou, protože se neumí trefit a sednutí považuje za nechlapské.
Nicméně – pokud jsi doma, není od věci si vzít pořádné ponožky, přes záda hodit nějakou dobrou deku a večer do postýlky místo chlapa raději ponožky a čepičku. A jestli máš slabou deku, hoď přes sebe spacák.
Jako venkovan jsem hodně venku a přiznám se, že té „klapcí zimy“ si za rok užiji až moc.
No ale přeci na závěr – ve dvou se zima přeci jenom snáší lépe. Takže nějakého šikovného mládence, který uvaří dobrou večeři, připraví svařák, vyhřeje prostor mezi matraci a peřinou taky není od věci.

huxa

jak říká michal, je to sice úchylné, ale teplé ponožky a sex či masturbace :)

devitkac

No, já si myslím, že v takové situaci by mohla pomoct nějaká pořádná teplá deka. Já mám doma třeba deku Larisa z https://www.la­risadeka.cz/ a na tu nedám dopustit. Hlavně v zimě je skvělá. Když všechno ostatní selže, tak mám u ní vždy jistotu, že mě spolehlivě zahřeje.