FlAsh_7

Co mám dělat, když je mi pořád zima?

Nejlepší odpověď
Edison

A co takhle začít NĚCO DĚLAT?

Další odpovědi
annas

Rodiče vám kl tomu nic neřeknou: Pokud je to časté, měli by vás poslat či zajít s vámi na yyšetření k lékaři .

Přičiny mohou být různé. Vím to podle sebe sama- mám nedostatek železa, a nízký tlak.

"Příčin snížené tolerance chladu, jak je zimomřivost označována odborně, může být více, proto k vysledování konkrétního zdroje permanentní „nezahřátosti“ bývá nezbytné pečlivé lékařské vyšetření.

Na regulaci tělesné teploty se podílejí všechny soustavy a všechny orgány, řízené při tom třemi z nich – srdcem, játry a hypothalamem. Biochemické reakce v játrech zahřívají krev, která sem přichází z vrátnicové žíly. Krev pumpovaná srdcem roznáší teplo rovnoměrně do celého těla. V této souvislosti by se dalo říci, že cévy fungují jako trubky ústředního topení :atd."

Pročtěte si v odkazu různé příčiny

https://www.pro­kondici.cz/proc-nekomu-muze-byt-zima-i-kdyz-je-teplo-9-pricin/

marci1

Možná ti pomohou rady z odpovědí na podobnou otázku: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stale-je-mi-zima-co-s-tim
🙂

Drap

Sedni si ke kamnům.

Roman71

Mám to podobně.. občas i v létě.
Teplé oblečení je základ, začněte s pletenými ponožkami (i na spaní). Může to být způsobené nízkým tlakem, doporučuji lékařšké vyšetření.

Hufnágl

Co se tak teple obléct nebo zatopit v kamnech? Pokud ti je stále zima, uvař si dobrý vývar nebo ostřejší jídlo.

EKSOT123

Manželka je také hrozně zimomřivá, nejvíc ruce. Já jsem celkem horkokrevný, ale bohužel se mi poslední roky rozjel nějaký problém s prochladáním noh. Kupodivu ani ne v dolní části, spíš po celé délce. Je to nepříjemné, protože mám venkovní zaměstnání. Je 0 °C a já musím být navalený jak medvěd. Tak jsem rád za odpovědi, ale stejně s tím zřejmě budu muset v budoucnu jít na vyšetření.