Avatar uživatele
FlAsh_7

Co mám dělat, když je mi pořád zima?

Zajímavá 0 před 1538 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

A co takhle začít NĚCO DĚLAT?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Rodiče vám kl tomu nic neřeknou: Pokud je to časté, měli by vás poslat či zajít s vámi na yyšetření k lékaři .

Přičiny mohou být různé. Vím to podle sebe sama- mám nedostatek železa, a nízký tlak.


"Příčin snížené tolerance chladu, jak je zimomřivost označována odborně, může být více, proto k vysledování konkrétního zdroje permanentní „nezahřátosti“ bývá nezbytné pečlivé lékařské vyšetření.

Na regulaci tělesné teploty se podílejí všechny soustavy a všechny orgány, řízené při tom třemi z nich – srdcem, játry a hypothalamem. Biochemické reakce v játrech zahřívají krev, která sem přichází z vrátnicové žíly. Krev pumpovaná srdcem roznáší teplo rovnoměrně do celého těla. V této souvislosti by se dalo říci, že cévy fungují jako trubky ústředního topení :atd."

Pročtěte si v odkazu různé příčiny

https://www.pro­kondici.cz/proc-nekomu-muze-byt-zima-i-kdyz-je-teplo-9-pricin/

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Možná ti pomohou rady z odpovědí na podobnou otázku: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stale-je-mi-zima-co-s-tim
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Sedni si ke kamnům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Mám to podobně.. občas i v létě.
Teplé oblečení je základ, začněte s pletenými ponožkami (i na spaní). Může to být způsobené nízkým tlakem, doporučuji lékařšké vyšetření.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Co se tak teple obléct nebo zatopit v kamnech? Pokud ti je stále zima, uvař si dobrý vývar nebo ostřejší jídlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
EKSOT123

Manželka je také hrozně zimomřivá, nejvíc ruce. Já jsem celkem horkokrevný, ale bohužel se mi poslední roky rozjel nějaký problém s prochladáním noh. Kupodivu ani ne v dolní části, spíš po celé délce. Je to nepříjemné, protože mám venkovní zaměstnání. Je 0 °C a já musím být navalený jak medvěd. Tak jsem rád za odpovědi, ale stejně s tím zřejmě budu muset v budoucnu jít na vyšetření.

před 1538 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek