FikeCZ

Furt je mi zima

Čím to je? Furt je mi zima,at už je v pokoji zaple topeni na max a já mam mikinu,nebo venku je slunko a já mam mikinu furt je mi zima..nevite či m to je

Nejlepší odpověď
hanulka11

chce to víc pohybu nejen posedávat, musí se ti rozproudit krev

Další odpovědi
www

Může to znamenat závadu v oběhovém systému krve. Lékař poví víc, třeba, se ale jedná jen o příznaky banální nemoci.

anonym

Pokud to není dlouhodobý stav, tak to může být předzvěst nějaké nemoci. Tělo prostě reaguje na bacila a energii soustřeďuje do sebeobrany. Zkus si zajít s kamarády zablbnout do tělocvičny nebo na hřiště. Buď se termoregulace organizmu obnoví, nebo se projeví příčina Tvého problému.
Budeš-li mít pocit chladu i nadále, zajdi k lékaři. Pocit chladu může vyvolávat i špatná funkce některého orgánu.

Damiana

Nemáš nedostatek energie? Chce to normálně a výživně správně jíst. Také přidat pohyb, zrychlí se cirkulace krve a tělo se samo pěkně prohřeje. Napadá mne i anémie (chudokrevnost). Jde o nedostatek železa v organismu a to má vliv na to, že je ti pořád zima. Pokud se to nezlepší pohybem a lepší stravou (přidej si hlavně vitamín B9 (kyselina listová) a B12 – nech si vyšetřit krevní obraz u lékaře.