MasterKing

Jak se začít otužovat?

Chtěl bych vědět jak se správně začít otužovat za odpovědi předem díky.

Nejlepší odpověď
takhlene

já jsem se začal každý den ráno sprchovat studenou srchou,a můžu vám řici,že mne to probudilo na celý den

Další odpovědi
ReHu

Nejlépe je začít třeba ranním sprchováním vlažnou až studenou vodou. Nejdříve nohy a postupně se sprchovat výš a výš až celé tělo.
Nakonec se budeš sprchovat celý a studenou vodou.

Také je dobré např v létě začít s venkovním koupáním a koupat se i když se voda na podzim ochlazuje, ale to už by organismus měl být zvyklý ze studené sprchy.

Pošlu tvou otázku kamarádovi, ten se začal otužovat před pár lety a nyní chodí plavat do rybníka a jezdí na otužilecké plavání v zimě.

Elk

Postupne. Zeptal bych se v klubu otužilců.