Pomelo74

Jak vyrobit domácí Kofolu?

Doplňuji:
Nebo Coca-Colu :)

Nejlepší odpověď
baghira

Voda, cukr, karamel, lékořice, kyselina citrónová, bylinné výtažky… Tak aby chutnala aspoň přibližně stejně? Nemožné :)

Ale aby to nebylo tak líto, tady je odkaz na buchtu z kofoly:

http://www.sre­cepty.cz/recep­t/pernikova-buchta-z-kofoly

Další odpovědi
fcoop

To je „přísně střežené“ tajemství – tyhle recepty.Takže pokud recept nemáte..........

Banshee

A nebylo by lepší si tu Kofolu za dvacku koupit? :) Jednou sem takhle scháněla recept na Becherovku ale taky neúspěšně. Teď schánim na Tequilu, to už by se vyplatilo :D

elektrikář

Kofola prodávala i kofolový sirup. Takže si jí můžete udělat doma v sifonové lahvi.