rottkiw

Jak udělat banánový koktejl?

Nejlepší odpověď
anonym

jednoduše,pokud chceš bez alkoholu rozmixuješ banán přidáš vanilkový cukr,a jinak do něj můžeš přidat i trošku alkoholu třeba rumu,ale jen pro aroma at nepřebije chut banánu

Další odpovědi
hanulka11

Výborný osvěžujíci je -rozmixovat banán s mlékem , lžící medu pěkně do pěny mixovat a přidat kostky ledu.
Doplňuji:
pokud to bude pro dospělé můžeš přilít panáčka rumu

Jahoda

V mixéru rozmixuji banán, mléko, vanilkový cukr. Naliji do vysoké sklenice, přidám pár kostek ledu a dozdobím lístky máty. 🙂

mojitek

1 zralý banán
2lžičky třtinového cukru /nebo 1,5 řepného
1 dcl mléka
5 cl smetany
To rozmixuješ a naliješ do sklenky s ledem
,navrch nastrouháš trošku mušk.ořechu a jako ozdobu můžeš dát snítku máty peprnné.Vložíš brčko/nebo dvě pokud jsou úzká

Miroslavst

Banán+mléko+mixér a rozmixovat=koktejl

Mili @

a hlavně nezapomeň na mlíko…
😁

elektrikář

Mélko banán vanilkový cukr a vanilková zmrzlina. Navrch kopec šlehačky.

veronika123

Ja davam banan,mliko,bily jogurt,vanilkovou zmrzlinu a mockouvej cukr mnam.Vse rozmixovat