dgfdgf

Jakej máte vztah k tequile?

Pijete i jiný značky, než ty 2, v naší zemi, nejčastější?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pokud odmyslím známé pořekadlo „chlast – slast“, tak žádný. Lihoviny mě dnes moc neberou, to bejvávalo. Nejraději ucucávám koňak nebo rum. (přirozeně OPRAVDOVÝ třtinový rum, ne Božkov aj. patoky, s koňakem nápodobně). Tequlia, vizour, gin, brandy… eh, nuda, prostě další z mnoha variant konzumního lihu. Ještě tak vodku či domácí slivovici. Vodka s džusem je super, že z tebe není cítit, zvláště když pak nasadíš mentolový TicTac. ;) :D :D

Další odpovědi
Dvorní šašek

Nikdy jsem ji neochutnal.

GM

Žádný.

Justin1

Nepiju ji. Stačí mi dát si občas pivo.

Drap

Žádný, nepiji ji.

da ny

Už léta žádný.
Velmi mi chutnala (stříbrná i zlatá). Maximálně 2 – 3 sklenky, během posezeníns přáteli, včetně „pracovních vánočních večeří“.

Kelt

Myslím, že jsem to párkrát zkoušel – jednou v obchodě, byla ochutnávka a pak doma. Alkohol nemusím. Dokonce jsem na tom tak špatně, že jsem si zapomněl dávat denně stopečku a láhev jsem vypil o měsíc později. A vůbec tady by se měly pít klasické evropské nápoje. Tequila, kubánský rum a jiné , to je zajímavé pouze cenou.