Meggie2

Jak skladovat zeleninu, aby mi vydržela co nejdéle čerstvá?

Odpovědi
elkon

My máme zkušenost, že v chladném sklepě a ve tmě. Ale každá zelenina se „chová“ jinak.

Dochy

To je různé. Naši zkoušeli kořenovou zeleninu skladovat v chladu ve vlhkém písku. A fungovalo to.

Drap

V chladném vlhkém skepě bez betonové podlahy zahrabaná v písku vydrží zřejmě nejdéle. Při zpracování vydrží nejdéle různé fnakádání a fermentrace,