Vonnyska

Jak se vyrovnat se šikanou na škole?

Na střední škole mi hodně ubližovaly spolužačky, učitelé dělali jako by to neviděli a doma jsem nic neřekla, snažila jsem se jak se dalo, aby se o tom rodiče nedozvěděli. Když jsem se zastávala jedné postižené holčiny, dávaly mi „kopr“ ještě větší. Je to už osm let, ale dodnes se s tím nedokážu vyrovnat, ponižování se mi vrací v myšlenkách i snech a sebevědomí je na bodu nula. Jak odpustit?

Nejlepší odpověď
gecco

Je to už 8 let – to znamená, že je ti tak pětadvacet??

No – rozhodně neleň a navštiv psychologa, tohle procházkou a dvěma deci červeného nespláchneš…
😉

Další odpovědi
reklamnizved

Navštiv psychologa, není na tom nic, za co by ses měla stydět. K psychlogovi se předem objednej, určitě jich v okolí najdeš několik. Nepotřebuješ k tomu žádné doporučení. Sezení trvá cca jednu hodinu – někdy míň, někfy víc, dle tvých potřeb. Vypovídáš se, on ti pomůže najít, kde a proč to všechno vzniklo a fundovaně ti poradí, jak to zvládnout a jak se s tím skutečně vyrovanat, jak mít ráda sama sebe, jak posílit sebevědomí… Držím palce!!!

Drap

Jedině několik sesení u psychologa. Nic jiného po tak dlouhé době asi nepomůže.

marci1

Také doporučuji návštěvu psychologa. Můžeš se mu svěřit se vším, co Tě tíží, s čím se nemůžeš vyrovnat a poradí Ti. 🙂