Avatar uživatele
Vonnyska

Jak se vyrovnat se šikanou na škole?

Na střední škole mi hodně ubližovaly spolužačky, učitelé dělali jako by to neviděli a doma jsem nic neřekla, snažila jsem se jak se dalo, aby se o tom rodiče nedozvěděli. Když jsem se zastávala jedné postižené holčiny, dávaly mi „kopr“ ještě větší. Je to už osm let, ale dodnes se s tím nedokážu vyrovnat, ponižování se mi vrací v myšlenkách i snech a sebevědomí je na bodu nula. Jak odpustit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Klára K., anonym před 3281 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Je to už 8 let – to znamená, že je ti tak pětadvacet??

No – rozhodně neleň a navštiv psychologa, tohle procházkou a dvěma deci červeného nespláchneš…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
reklamnizved

Navštiv psychologa, není na tom nic, za co by ses měla stydět. K psychlogovi se předem objednej, určitě jich v okolí najdeš několik. Nepotřebuješ k tomu žádné doporučení. Sezení trvá cca jednu hodinu – někdy míň, někfy víc, dle tvých potřeb. Vypovídáš se, on ti pomůže najít, kde a proč to všechno vzniklo a fundovaně ti poradí, jak to zvládnout a jak se s tím skutečně vyrovanat, jak mít ráda sama sebe, jak posílit sebevědomí… Držím palce!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Jedině několik sesení u psychologa. Nic jiného po tak dlouhé době asi nepomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Také doporučuji návštěvu psychologa. Můžeš se mu svěřit se vším, co Tě tíží, s čím se nemůžeš vyrovnat a poradí Ti. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek