haunted

Jak napsat potvrzení pro rodiče ?

Připravuju soustředění pro fotbalové dorostence ( není jim 18) a rád bych se Vás požádal o nějaké rady jak napsat nějaké potvrzení pro rodiče. Chci aby kluci dali rodičům lísteček kde by bylo, kdy se jede, kam se jede, že o tom ví, atd a to by oni podepsali (kluci budou dávat 1000 Kč na začatku, to co zbyde se jim rozdělí zpátky). Nemáte někdo s tímto zkušenosti ?

Děkuji
Doplňuji:
ano, mel jsem na mysli souhlas rodicu, spatne jsem to formuloval :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

u nás se praktikuje toto

prohlášení zákonných zástupců, kde je i potvrzení pro lékaře, že kluci jsou schopni absolvovat fotbalový kemp a kde se uvádí jaké léky. kdy a jak – pokud nějaké mladý sportovec užívá.Popř. na co má alergii.

Děkujeme za pochopení a potvrzení odevdáte v den nástupu na fotbalový kemp/tam a tam v tolik a tolik hodin/ při prezentaci. Možno i výpis ze zdravotní karty.

PROHLÁŠENÍ ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ DÍTĚTE

Prohlašuji, že ošetřující lékař nenařídil dítěti:
Jméno a příjmení:
Dat.narození:
Adresa:

finanční obnos 1000kč předáme při nástupu /vyrovnání po skončení turnusu/

podpis rodičů a kontakt na ně

Další odpovědi
Drap

Potvrzení ? netuším k čemu bude dobré ? Spíše bych si vyžádal souhlas rodičů. Sestavil bych to asi takto:
Souhlasím, aby můj syn ........... se zúčastnilfodba­lového soustředění dorostenců tam a tam. na dobu od .. do… Ubytování bude tam a tam… trening tam a tam,. Předpokládaná cena … , záloha se bude vybírat tehdy a tehdy ve výši 1000 kč. popřípadě další údaje.
Potom už jen podpis a datum.
Rodiče podepíší a všichni vše víte a je krytí že rodiče proti tomu nic nemají atd.

anonym

no comment!