orihon

Jak řešit vztah s ženatým mužem

Miluji ženatého muže, on miluje mě, nikdy však neopustí svou ženu kvůli postavení, dospělým dětem – vím, že tento vztah nemá budoucnost, ale jak z toho – moc ho miluji.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já bych se na ten vztah vykašlala,je neperspektivní,jak uznáváte sama. Nehledě na to,že Vás zřejmě nemiluje na tolik,aby kvůli Vám opustil rodinu. Nemluvě o tom,že já být jeho ženou,tak už jsem ho dávno vykopla,tedy jestli o té nevěře ví,to je jasný. Jinak obdivuji Vaši náturu,já bych si se ženatým chlapem nezačala a už vůbec bych o tom nikam nepsala,obávám se,že se tady na Vás sežene vlna kritiky. Takže rada na závěr,pokud ho tolik milujete,tak mu dejte nůž na krk,přeci sama nemůžete být spokojená ve vztahu s mužem,který má dvě ženy.

Další odpovědi
dagry

Všichni tady moc moralizujete, protože o tom nic nevíte. Slečna nepotřebuje vaše kázání, ona ví, že ten vztah je nejspíš o ničem, ona se potřebovala jenom svěřit neznámým lidem. Časem na to třeba dojde sama, že nebude dělat „čekanku“ věčně. Někdy to sice trvá, ale buď to ukončí i bez vašich rad, anebo bude „čekankou“ dál.

annas

Skončit to, i když Vás to bude zpočátku bolet. Mnoha mužům tento způsob vztahu vyhovuje. Nevěrník má doma vypráno, navařeno. U milenky si užívá jen to hezké. Slibuje, ale skutek utek. Když se třeba rozvede kvůli Vám, nebude se tato situace opakovat? Neopustí Vás a nezanechá Vás s Vašimi dětmi? Pokud by jeho manželství nefungovalo tak, jak má, zřejmě by vztah ukončil, zvláště kvůli tomu, že má dospělé děti.
Na tento nerovný vztah doplatila má přítelkyně. Byla rovněž milenkou úspěšného muže, měl 2 děti. Stále přítelkyni sliboval a sliboval, že se rozvede. Nejdříve děti byly malé, potom čekala, až děti vystudují, pak prý onemocněla manželka (ještě žije, zatímco muž zemřel) atd. Nejvíce trpěla kamarádka samotou v sobotu a v neděli. Byla ráda, když jsem ji navštívila. Přece se nakonec rozhodla vztah ukončit. Sice se s rozchodem dlouho vyrovnávala. Teď sama říká, že si zkazila život, respektive své mládí. Jenže tehdy na žádnou radu nedala.Bylo jí líto, když viděla, jak její kamarádky vozí kočárek, doprovází je partner a ona je sama.
Musíte sama zvážit, co je pro Vás to správné. Někdy je dobrá rada v určitý okamžik nepřijatelná.

Nuk nuk

POdobné vztahy doporučuji řešit velmi radikálním rozchodem s oním ženatým pánem. Já vím, že to zní tvrdě a pro Vás je to to nejnepříjemnější možné řešení, které Vás kdy napadlo. Jenomže jiné správné řešení neexistuje.
Za prvé je ten pán ženatý, a už to že podvádí svou manželku není zrovna vizitka dobrého muže. Zkuste se vžít do její situace.
Za druhé ji ani není ochotný se s ní rozvést. Což není moc výhodné ani pro jednu z Vás. Moc bych mu nedůvěřovala, že miluje kteroukoliv z Vás. Pokud by miloval ji, nepodváděl by jí, pokud by opravdu miloval Vás, jednal by podle toho.
Sama jste dobře odhadla, že takový vztah nemá budoucnost a vztah který nemá budoucnost je nejlepší ukončit. Pokud v něm budete setrvávat, jen si způsobíte další problémy.

oskar

Asi jedine řešeni bude ukončeni vztahu.Vite co je ve Vašem okoli a na celem světě mužů svobodnych bez zavazků.Pro jedno kviti slunce nesviti.

člověk

víte jak byste se zbavila lásky k němu,HNED JAK BYSTE SI HI VZALA,protože pak byste poznala o koho jde,teť milujete jen svou vlastní představu a hlavně sex,který vám vyhovuje,protože je napínavý a nervozní.A pokud máte svého partnera tak vězte,že v době vašeho užívání,dělá to samé,ale z jinou ženou

ivajansa

Napíši to velmi velmi jednoduše… Každý konec znamená nový začátek… A na Vašem místě už bych se strašně moc těšila na ten nový začátek, jak to bude perfektní a super. Hlavu vzhůru, takové věci se stávaly, stávají a stávat budou vždy, protože jsme jen lidé!!! Není to odsouzeníhodné, spíše hodně k zamyšlení. Ale jak jsem již psala, ten nový začátek, ten Vás zajímá a na ten se těšíte, protože to určitě bude krásnější a bez trápení… Držím palce!!!

Michal

Nemá to mnoho naděje,ale počkejte,necht věci čas.

NickD

Proč jsou nevěry? Tohle je přeci jednoduchá odpověď! Zničí to vztah jadné zvás…V horším případě bohužel dodině s dětmi a ty si to mikdy nezaslouží!