Minas

Źijete někdo ve vztahu na dálku?

Kvůli práci musím být přes několik států pryč, tak se ptám, jestli někomu tohle klape. už takhle mi to funguje jakž takž, Liberec-Teplice, ale teď to bude Stockholm-Teplice cca na 2 roky s občasným příjezdem.

Nejlepší odpověď
gecco

Krátkodobě (pár měsíců) v tom není problém – zejména, pokud ten vztah už nějakou dobu trval (trvá) a je funkční…
Zažil jsem to.

Další odpovědi
ReHu

Dlouhodobě ne. Neznám nikoho, kdo by to vydržel déle než půl roku. A před odjezdem roky v poho.

Nemyslím, že je to plnohodnotný vztah.

Možná přechodné řešení na pár měsíců.

quentos

Osobně ne, ale znám nejednoho, komu to takhle funguje už léta (ale jen v rámci ČR, konkrétně Kladno-Brno a Praha-Ostrava).

Co se týče zmiňovaných přátelských vztahů, tak ty na dálku samozřejmě mohou fungovat bez problému. Mám nejlepší kamarádku vzdálenou 200 km…

anonym

Znám manžele kteří žijí New York – Praha, muž z toho páru mi říkal, že je takhle spokojený. A pár dalších lidí má taky vztah na dálku, ale to asi závisí na těch lidech a na konkrétním případě.

Awe

Narovinu, tohle prostě nikdy nemůže fungovat. Přátelství ano, ale vztah ne. Přece jen k tomu vztahu patří daleko více než jen „pokec“ po telefonu. I když bude jeden z páru opravdu věrný a bude čekat, ten druhý už být nemusí a to přichází na řadu žárlivost a další. Nevěřil bych tomu, určitě né 2 roky

anonym

Jojo,mám kemošku cca 280 km,vidíme se jednou za 2 měsíce.

anonym

Řekněme, že věřím ve svou drahou polovičku, ale jen doufám, že není z Kolína.

bolak

Tak si dejte na dobu tvé nepřítomnosti pauzu, pak se nebudete muset rozcházet kvůli tomu že jste si zahnuli.