Avatar uživatele
Minas

Źijete někdo ve vztahu na dálku?

Kvůli práci musím být přes několik států pryč, tak se ptám, jestli někomu tohle klape. už takhle mi to funguje jakž takž, Liberec-Teplice, ale teď to bude Stockholm-Teplice cca na 2 roky s občasným příjezdem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Minas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3193 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Krátkodobě (pár měsíců) v tom není problém – zejména, pokud ten vztah už nějakou dobu trval (trvá) a je funkční…
Zažil jsem to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Dlouhodobě ne. Neznám nikoho, kdo by to vydržel déle než půl roku. A před odjezdem roky v poho.

Nemyslím, že je to plnohodnotný vztah.

Možná přechodné řešení na pár měsíců.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Osobně ne, ale znám nejednoho, komu to takhle funguje už léta (ale jen v rámci ČR, konkrétně Kladno-Brno a Praha-Ostrava).

Co se týče zmiňovaných přátelských vztahů, tak ty na dálku samozřejmě mohou fungovat bez problému. Mám nejlepší kamarádku vzdálenou 200 km…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Znám manžele kteří žijí New York – Praha, muž z toho páru mi říkal, že je takhle spokojený. A pár dalších lidí má taky vztah na dálku, ale to asi závisí na těch lidech a na konkrétním případě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Narovinu, tohle prostě nikdy nemůže fungovat. Přátelství ano, ale vztah ne. Přece jen k tomu vztahu patří daleko více než jen „pokec“ po telefonu. I když bude jeden z páru opravdu věrný a bude čekat, ten druhý už být nemusí a to přichází na řadu žárlivost a další. Nevěřil bych tomu, určitě né 2 roky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jojo,mám kemošku cca 280 km,vidíme se jednou za 2 měsíce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Řekněme, že věřím ve svou drahou polovičku, ale jen doufám, že není z Kolína.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Tak si dejte na dobu tvé nepřítomnosti pauzu, pak se nebudete muset rozcházet kvůli tomu že jste si zahnuli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek