jirka F

Svěřují se muži se svými problémy Ženám?

Svým Manželkám, přítelkyním, matkám......atd.

zdroj obrázku: pixabay

Odpovědi
elkon

Ve správně fungujícím vztahu většinou ano. Muž ale může v některých případech nesdělit některé skutečnosti, pokud má pocit, že by tím manželce mohl ublížit. Tím nemyslím lhaní, ale vynechat některé informace. Platí to ale i obráceně. Pokud ale jde o zásadní věci, měli by se partneři vzájemně jasně informovat. To je základ dobrého vztahu.

paul1

Já ano, ale na 100% ne, něco si sem tam nechám pro sebe.

Drap

Někdo ano, jiný ne. To záleží přece na každém jedinci.

dubraro

Jak kdo a jak s čím.
Já jsem se například pravidelně svěřoval přítelkyni s problémem nedostatku sexu a nebylo to nic platné. Když jsem se svěřil profesionální společnici, fungovalo to na první pokus.