Jak se vyrovnat se smrtí svého přítele?

Můj přítel nedávno spáchal sebevraždu. trpěl duševní poruchou o které nikdo nevědel. Cítím se hrozně provinile, že trpěl a já jsem tolik let nic nepoznala. Každým škaredým slovem jsem mu ubližovala víc a víc… co mám dělat nebo kam se nejlépe obrátit, abych se z toho nezbláznila?

Nejlepší odpověď
Jirka

Koukněte na odkaz, kde mate plno psychologickych leceben,v nichz vam mohou odborne poradit.
Ja sam za sebe bych akorat dodal,ze pokud si nekdo vezme zivot,tak je to pouze a pouze jeho rozhodnuti.Dusevni porucha je bohuzel nemoc,na kterou se take umira,byt trochu jinak.

Zdroj: www.firmy.cz/Prvni-pomoc-a-zdravotnictvi/Zdra­votnicke-sluzby/Zdravotnicka-zarizeni/Leceb­ny?page=4&gId=0

Další odpovědi
fortin

Slyšel jsem podobný příběh. Pozůstalý se obvinoval. Jenže ta osoba to zkrátka udělat chtěla. Takže k tomu muselo dojít. Ted' už zbývá ho vyprovodit. A to i ze svého života.