sebicekmac

Co koupit mamce ke dni matek?

Vůbec nevím co jí koupit, napadla mě kytka ale nemáte nějaký jiný nápad? Děkuju moc 😉

Nejlepší odpověď
anonym

Kupte ji treba poukazku na kosmetiku, nebo kadernictvi. Cenove to vyjde mozna stejne jako ta kytka.
Nebo knihu, nejakou novinku. Nebo casopis , k tematu co maminu zajima.
🙂
Nebo ji pozvete na zmrzlinovy pohar. Mnammm.
P.S. Kopiruji a preposilam svym synum. Ti ani nevedi, ze nejaky svatek matek existuje. 🙂

  • iv-

Další odpovědi
Lucijej

Už se to tu v pondělí řešilo:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-byste-dali-mamince-ke-dni-matek

anonym

www.vykupto.cz