Psenda15

Jak se spojit se studenty v americe?

Doplňuji:
Strašně mě zajímá jak to tam chodí a chtěl bych se zeptat přímo studentů a rovnou se trošku zlepšit v angličtině.

Odpovědi
Beer4Real

Běž na omegle.com, tam je kopa mladých amíků co si s tebou přes webku pokecaj o všem. Snad nenarazíš na ty nadržence co tam občas čekají s rukou v gatích 🙂

Reezo

Američani jsou většinou hloupí a neznalí. Nejsou tam ani vztahy mezi lidmi jako v evropě. Když přijede Čech do Ameriky tak neví kde nějaká Česká země je a ještě se vás budou ptát, jestli žijete taky v domech nebo v jeskyních… Hlavně Američané jsou mistři přetvářek a narovinu vám neřeknou, že jim nesedíte.