bestak

Proč jezdí do Českého Krumlova tolik Vietnamců?

Vždycky, když ráno přijedu autobusem na Anděl, čeká tu na Studenta strašně moc Vietnamců. Je to každý den a vždycky jich je hrozně moc. Proč?

Nejlepší odpověď
anonym

Jezdí i zpátky. Student Agency přidal spoje, jezdí jich opravdu hodně. Jsou to Japonci („japka“ se jim říká asi nejen v Krumlově). Po Praze je Český Krumlov nejnavštěvovanější turistické město v Čechách.

Další odpovědi
Bedy

Já si myslím, že to budou spíš Japonci. Jezdí za památkami. Dnes je najdete pomalu na každém kroku.

briketka10

třeba proto, že je to hezké město
a Vietnamci jsou už naše uznaná
národnostní menšina, jako Bělorusy
http://zpravy­.idnes.cz/viet­namci-oficialni-narodnostni-mensinou-fiq-/domaci.aspx?c=A130703­_133019_domaci_jj