Foks

Co všechno byste si vzali na cestu kolem světa?

Nejlepší odpověď
gecco

Pas a peníze, vše ostatní lze koupit podle potřeby…
😉

Další odpovědi
anonym

Krabičku poslední záchrany BCB Ultimate Survival Tin a aspoň 20–30 kg uzeného bůčku, jo a dvoje ponožky.

Nepíšeš, že by ta cesta proběhla po souši, po vodě, ve vzduchu…!

VeRe1983

Phablet, platební kartu, peníze v hotovosti, léky co užívám, oblečení na dva dny, hygienické potřeby. Zbytek bych dokupoval průběžně.

led

Pokiaľ lietadlom, doklady, krabičku poslednej záchrany, poslednú vôľu a poistné doklady. Batožinu v doprovodnom lietadle typu L130 Herkules, alebo An225 Buran.
Teraz vážne: Podľa dĺžky pobytu, počasia v danej oblasti a spoločenských potrieb kufor do podpalubia a malú batožinu na palubu. Detaily nebudem rozpisovať, pozrite, čo si manželka balí na cesty. V tomto sme si všetky podobné :)

Luxx

obytný autobus

marci1

Doklady, peníze a dobrou náladu. 🙂

anonym

Prašule,tabák,pivo a rum.

arachis

Plavky, kožich, pár PETek s vodou pro jistotu, hafo tabletek a desinfekčních sprejů. Jo a zlatou kreditku a také foťák, aby mi to věřili…