martinka21

Vrátí mi peníze za storno jízdenky ve Student Agency?

Musím si přerezervovat jízdenku na jiný čas,ale dozvěděla jsem se že to jde jen přes storno jízdenky a pak znovu koupit novou. Jak je to s vrácením peněz za tu starou jízdenku,vrátí mi je? Děkuji za odpověď
Doplňuji:
Jedu za zítra, jen bych potřebovala přehodit čas.

Nejlepší odpověď
annas

Výměna jízdenky / Vrácení jízdenky – Storno
Jízdenku na Pevné datum můžete vyměnit nebo vrátit nejpozději 30 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky pouze osobně na prodejním místě STUDENT AGENCY.. Za storno jízdenky je účtován poplatek ve výši 10 Kč.

Více zde: http://student-agency.webnode­.cz/products/ty­py-jizdenek/

Hlada

Co máš za jízdenku? Na pevné datum nebo otevřenou?