Natty

Student Agency-rezervace jizdenek pres internet

Jak se prokazu stewardce, ze jsem jizdenky zaplatila?Co je k tomu potreba?

Nejlepší odpověď
anonym

Kromě názorného návodu při vlastní rezervaci máš další odpovědi ve zdroji, kdy se už ptali jiní:
(Buď si vytiskneš rezervaci z PC nebo nahlásíš číslo a jméno, kdy stewardaka má tabulku rezervací u sebe vč. čísla sedadla, kam tě rovnou pošle).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=student%20a­gency%20rezer­vace

Další odpovědi
kapka

Jezdím s SA dost často, tak odpovím přímo ze zkušenosti.
Máš několik možností.
Stewardka /nebo steward, poslední dobou jezdí docela často/ potřebuje vidět číslo jízdenky, nic jiného. Určitě ne jméno.

Číslo máš uvedené na jízdence, co ti přijde na mail, můžeš ji vytisknout.

Můžeš si dojít /po registraci kreditové jízdenky online na netu/ na pobočku SA a na počkání ti vydají plastovou kartičku.

Úplně nejjednodušší je zapsat si to číslo na lísteček /nebo do mobilu/ Nemusíš mít zaregistrovanou ani vlastní kreditovou jízdenku, může ti to objednat někdo ze své. Jen musíš znát to číslo.

Pokud si budeš pamatovat číslo sedadla, usnadníš stewardce hledání v papíru a urychlíš odbavení, nutné to ale není.