MarcelaM.

JAK STORNOVAT LÍSTEK REGIOJET ??

zdravím,
mám objednaný lístek s kamarádem, ale já nemůžu jet, jak ho můžu vrátit.
A když byl placen přes účet jak se mi vrátí peníze?
vím jen že ho můžu vrátit do 30minut před odjezdem a poplatek činí 10kč
Předem děkuji.

Odpovědi
Luxx

s RJ zkušenost nemám, ale používá stejný systém rezervací jízdenek jako Student Agency (je to přece jen ‚jedna‘ firma…)
takže na jejich stránkách se přihlásíš pomocí čísla tvé jízdenky a stornuješ ji, peníze se přičtou na kredit k tomuto číslu jízdenky
Doplňuji:
takhle jsem to dělala u autobusových jízdenek.. s vlakovýma by to mělo být stejné