Drap

Jak odpověděla blondýna ? A jak by jste odpověděli vy ?

upozorňuji, že nemám nic proti blondýnám, barva vlasů nemá nic společného s inteligencí.
http://letecka­posta.cz/544272849
Doplňuji:
Musím se přiznat, že bych vypadl podstatně rychleji než blondýna. Revoluce byla jasná, Kanárské ostrovy jsou známé, matně jsem si rovzpomněl na krále Jiřího, dohromady jsem dal i panamský kloubouk, ale zbytek …tam šlo všechno vedle

Nejlepší odpověď
VampGirl

Super kvíz. :D Dostali mne na všechno, kromě revoluce, tam jsem odpověděla správně. Nejvíc mě ale překvapilo to pojmenování Kanárských ostrovů – to jsem nečekala. :)

Další odpovědi
WeeBear

Jsem na tom jako VampGirl, mimo revoluci vše špatně, dokonce mě překvapila i stejná odpověď, jako ji. Kanárské ostrovy bych v latině opravdu nehledala. 🙂

A vůbec, Drape, jak jste na tom Vy? A popravdě! 😛

verunka483

Přiznávám že jsem u všech odpovědí tipovala tu nejjasnější a zároveň špatnou odpověď 😁

IK

Jo, revoluci do nás natlačili…
Tedy ale to je sprcha 🙂 přestanu si z blondýn utahovat.

anonym

Kanáry,to jsem věděla,válku taky,ale jinak mi zmrzl úsměv na rtech..Díky,dobrý test,nemáš ještě něco takovýho?