barnajka

Včera večer jsem se tu ptala, jestli „JDEME?“ :)

Vy všichni, co jste mi odpověděli, jste mě teda pěkně naštvali, protože vaše odpovědi se úplně vymykají mým tabulkám :)))

Na otázku „JDEME?“ prý lidé odpovídají:

*blondýnka: CO?
*hlupák: PROČ?
*vtipálek: JDEME!
*chytrý: NE
*nadržený: ŠU*AT?
*zamilovaný: KAM?
*lhostejný: ANO
debl: ???

Tak všem účastníkům průzkumu děkuji za účast :))

Mimochodem – tabulky asi vážně kecaj'… Když jsem se s tímto testem prvně setkala já, moje reakce byla: ??? Kam?

Máte pocit, že bych snad byla zamilovaný deb*l?? No tak! :D

Nejlepší odpověď
Alesh

Ale houby. 🙂 Já se zeptal, jestli ti už bylo patnáct, čímž se řadím do kategorie nadržený. 🙂 Děkuji. 😉

Další odpovědi
arygnoc

já zase mezi vtipálky, ha.

kapka

To byla asi ta slibovaná anketa, co? A já ji prošvihla a ani jsem ji zatím nenašla, nebyl čas. A to jsem na ni byla tak zvědavá.

kapka

Tak ne, nebyla to anketa. Ani asi žádná jiná. Bude ta anketa nebo ne? 🙂 Já mám děsnou chuť na anketu. 🙂