tom004

Opravdu jsou blondýny hloupé?

https://mail.go­ogle.com/mail/?u­i=2&ik=f5c608a986&vi­ew=att&th=131a389­c4ffcccb6&attid=0­.1.0.1&disp=in­line&zw
Doplňuji:
Blondýna mne trochu potrápila. :))

http://img.na­dapenny.com/t20/112­19/nadap060449910­790230.jpg

Nejlepší odpověď
annas

Samozřejmě toto tvrzení neplatí. A zejména nejsou hloupé ty, které se na blond obarvily. Je jich méně, proto vzniká závist …

Spíše s nadhledem… Blondýny jsou chytré, protože vědí, že na muže jejich barva vlasů a platí a že díky plavým vlasům snadněji pány ovládnou a donutí je dělat to, co samy potřebují. Obarvit si vlasy na blond znamená usnadnit si v mnoha směrech cestu k cíli…

Barva vlasů určitě nesvědčí o chytrosti či hlouposti nositelky …

Nejsem blondýna.

Pokud vás zajímají i jiné názory – viz
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-jsou-blondyny-tak-blbe-a-pritom-tak-krasne-a-bohate

Další odpovědi
Andělé

Jsem blondýna,ale mě se předsudek snad vyhl…:)
Nemyslím si,že bych byla hloupá a doufám,že si to nemyslí ani ostatní…:-D
Doplňuji:
Tak to se mi líbilo…:))

hanulka11

také mi to nejde otevřít a nejsi ty taky blonďák :):):)

pak jsem i já tedy hloupá blondýna bééééééééééééééé
Doplňuji:
jj tak to je chytrá blondýna
starý dobrý vtip!!!!!!!!

barnajka

Většina blondýn, co jsem v životě potkala, opravdu byla taková…ehm…jed­nodušší :)) Ale žádný závěry z toho nevyvozuju, intelekt nemá s barvou vlasů nic společnýho. Já jsem přírodní bruneta a taky mám lehce pomalejší vedení :))
Ten předsudek podle mě vznikl díky modelkám – ty bývají často blonďatý a obecně platí za prostoduchá stvoření.
Možná to nějak souvisí i s panenkou Barbie – typická bárbína mívává blond vlasy a ten její výraz působí tak trošku tupě :)

Alesh

Tome, ty jsi skrytá blondýna? 🙂 … odkaz do vlastního mailu … musíš nám dát přihlašovací údaje! 😉
Jinak o barvě vlasů to není, to je jen předsudek. Je teda zajímavý, že tohle je obecně bráno jako vtip, ale zkuste udělat podobnou narážku na barvu kůže.

anonym

Nejsou.Důkaz:Sedí blondýna v restauraci a prohlíží si jmenovku prsaté číšnice.Liduš­ka..moc hezký!A jak se jmenuje to druhý?

Berušinka

Ještě jsem se nesetkala s blondýnou, která by byla alespoň průměrná, asi mám na ty hloupé štěstí, jináč nevim. =D

Ten odkaz mi nejde otevřít.

led

Ale predsa kvôli nám bola otvorená táta stránka, aby sme sa mohli pýtať…
Tom004 ma presvedčil, že ani šediny nemôžu zakryť moju blonďatú nevedomosť. Trápila som sa s tým google odkazom a vždy sa mi otváralo niečo iné – oči a ústa.
Ten nápad so samozaplatením je geniálny. A potom, že blondýny sú…

gogogod

Né kvuli barvě vlasů by se nemělo rozhodovat.
Akorát nějaké blondýny jsou hloupé ale né kvůli vlasům.Mám sestřičku blondýnku a ta vystudovala vysokou.

Ella

ne všechny, to ne, ale 2/3 blondýnek jsou takové… zajímavě smýšlející… a ty vtipy nevznikly jen tak :D

fcoop

Sedí dobře vypadající muž u baru,kouří doutník a pije koňak..přístoupí k němu pohledná blondýnka a říká – za 2.000 Kč splním jakkékoliv tvé přání,dokážeš-li ho vyjádřit pouze třemi slovy! Muž se na blondýnku podívá,prohlédne si jí a praví – VYMALUJ MI BARÁK!

Je pastevec a jde o kolo nej krasna bruneta a rika mu:kdyz uhodnu kolik zde pases ovci das mi jednu???Pastevec se zamysli a rika:kdyz myslis!Bruneta to uhodne ,pastevec se divi jak to uhodla…Kdyz bruneta odchazi pastevec ji rika a kdyz ja uhodnu jakou barvu jsi mela pred tim vratis mi toho psa???

Kolik blondýnek peče čokoládový dort? Deset,jedna dělá těsto a devět loupe lentilky.

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: „Mohu ti zítra zavolat do práce?“ „Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož.“ „Jak jí ale poznám?“ „Je zrzavá a má brejle.“

A takhle až do bezvědomí.

Děda Louda

Blondýny nejsou hloupé, jen si myslí totéž, co Andělé.

Andělé

Děda Louda-tak nám dopřejte ten slastný pocit,že se máme za chytré…,nám stačí,že si to myslíme sami…:-D)

tom004

Teď,už to snad otevřít,jde.PC,se rozhodl,se mno nemluvit,tak,jsem­,to přefotil.A,nejsem „blondýna“,na­opak,mám černé vlasy,no,teď už,úplně černé,ne. 🙂