sarinks258

Jak mám na ní zapomenout?

Ahoj.Trápí mě jedna věc.Měla jsem nejlepší kamarádku,kterou jsem měla opravdu ráda,ale najednou,jako kdyby se zbláznila.Vymněnila mně za naši společnou kamarádku a dala přednost svýmu klukovi.Chyba je v tom,že ona se mnou chodí do stejné třídy.Nemůžu jí odpustit,protože mi hrozně ublížila.Vlastně se s ní usmířit už nechci,za to co udělala.Na facebooku píše pořád do statusů,že jí má ráda a že je ta nejlepší kamarádka na světě,ale mě to niedky nenapsala.
1.Jak mám na ní zapomenout,když je ve stejné třídě jako jsem já?
2 Jak být zase šťastná?
3.Těma statusama..to mě chce jenom naštvat nebo co? ☹
Promiňte,že se chodně ptáma,le potřebuju poradit.Prosíííím :- ((((((
Doplňuji:
Za chyby se omlouvám,píšu rychle a jsem na dně ☹

Nejlepší odpověď
bolak

Vy mladý moc přeháníte s tím „nej“ kamarádstvím. Myslím že kdyby ses jí zeptala PROČ je to její nejlepší kamarádka a ČÍM si to zasloužila, tak by nedala dohromady jednu rozumnou věc a inteligentní člověk by se musel nad jejími argumenty pousmát. Bylo by to něco ve stylu „každej tejden spolu blbneme na koupálku“, nebo „udělala mi tady ten náramek“ případně „lajkuje mi všechny moje statusy“.

Vím to, protože podobný nesmysle slýchám, samozřejmě s jistou generační obměnou, i od svejch vlastních rodičů. Jsou to hemzy typu „jezdíme spolu na vodu“, „posedíme u vínečka“ nebo taky „každej den spolu hodinu telefonujeme“. Jestli jsou tohle racionální důvody opravdovýho přítelství, tak já už fakt nevim :)

Na „kamarádku“ se vyser, je blbá, a ty sama přestaň pořád dokola klikat na její facebukovskou stránku a sledovat co kde napíše, akorát tím sama sobě ubližuješ.

Další odpovědi
marci1

Zachovej si svou důstojnost a mysli více na sebe.Nemůžeme nikoho nutit, aby s námi kamarádil a vůbec ne, aby nás měl rád. Buď „nad věcí“ a najdi si jinou kamarádku, a možná, že zjistíš, že je daleko lepší. Držím palce ! 🙂

anonym

Najdi si novou kamarádku!

MK44

Nevím, co myslíš tím, že Tě vyměnila. To, že se chce stýkat i s jinými lidmi, přece neznamená, že Ti ubližuje. Kdybych kamarádům zakazoval, aby se stýkali s jejich dalšími kamarády, nechoval bych se jako kamarád a asi by mě brzy poslali kamsi.
Že dala „přednost“ klukovi? Kdybych měl vyčítat svým kamarádům, že se častěji než se mnou stýkají se svými děvčaty nebo se svými manželkami, se kterými bydlejí, to bych byl bez kamarádů.
Ve třídě se k ní chovej jako k ostatním spolužačkám. Není důvod, aby si myslela, že se kvůli ní trápíš.

Pokud budeš zakládat své štěstí na jediné kamarádce, asi šťastná nebudeš.

Na statusy se vykašli. Proč si vztahovat, že jsou určeny konkrétně Tobě? A pokud i ona básní o nějakém nej- nej- kamarádství, možná že za čas bude prožívat to, co teď Ty.

Nevím, kolik Ti je let, takže jen tak na okraj: Pokud si myslíš, že jsi se do té kamarádky zamilovala tak, jak se dívky zamilovávají do chlapců, poraď se s lékařem z oboru sexuologie. Ten Ti může poradit líp, než kdokoli po Internetu.

Některé pocity jsou opravdu nepříjemné, ale jsou to jen pocity. Držím Ti palce, aby Tě brzy přešly.

kamila44444

Jo, tohle se mi také stalo a nikdy v životě jí to neodpustím!! Těmi statusy ti chce jen dokázat, že se má dobře a že máš žárlit. Najdi si jinší a lepší kamarádku. O ni se už nezajímej. Však ona jednou doleze…