NeedHelp:(

Rodiče mi zakazují stýkání se s dívkou. Jak se bránit?

Mám svou dívku. Rodiče chtějí, abych za ní jezdil pouze 1× v týdnu, a to v pátek. Takto to nevydržím a ani ona… Jak mohu tedy přemluvit rodiče, aby mi tedy povolili, abych za svojí láskou jezdil popř. 3× týdně… Ano, je to moje první láska, ale citím něco víc…

Nejlepší odpověď
gecco

Je to velmi jednoduché – přestan být závislý na rodičích…
Vydělej si sám na sebe…
Pak na sebe a přítelkyni…
Osamostatni se…
😉
Pak budou rodiče rádi, když se jednou za čas nahlásíš k odinnému obědu…
___
Do doby, než to dokážeš, drž hu…, ehm, poslouchej rodiče…
😉

Další odpovědi
quentos

Co takhle to vyřešit šalamounsky – zlepšit se ve škole a třeba pak rodiče povolí sami. Už podle toho prasáckého stylu psaní škole zřejmě moc nedáváš. Rodiče zjevně moc dobře vědí, co dělají.

Alesh

Ona chce, abys za ní jezdil jen jednou týdně? No, to tě asi moc nemiluje, když tě chce vidět jen jednou týdně…

nyjono

Mohl bys rodičům nabídnout něco na výměnu, když te pustí víc než 1×.
Co třeba zlepšení ve škole, brigádu, …
Kdo platí cestování za ní?

anonym

Tak mezitím používejte Skype kde se vzájemně uvidíte přes webkamery, které si pokud nemáte, tak je lze snadno pořídit. Přes mikrofon si pak normálně i popovídáte. Vím, že tak to není ta pravá romantika plná doteků a něhy kdy jste si poblíž sebe, ale pořád lepší, než nechat city chladnout tím, že na sebe neuvidíte po celý týden a ani si o ničem nepopovídáte.

Mc Merkurion

… věř rodičům, podle toho,jak jsi popsal sebe a onu dívku, se nedivim, že ti to zakazujou …

ivzez

Dokud Vás rodiče živí, musíte se řídit jejich pravidly.

Jediná cesta je osamostatnit se a vydělat
si na živobytí i na vlastní bydlení.

PS:
Ta dívka bydlí ve svém, nebo u svých rodičů?

bolak

Tak za ní jezdi v pátek, a třeba v úterý nebo ve středu může ona přijet za tebou.