Avatar uživatele
Jáchym Šerák

Jak zapomenout na holku?

V Chorvacku jsem poznal jednu dívku, je z česka. Strašne jsem ji miloval. Pak jsem od ní odjel. Co mám dělat abych na ni zapoměj? Pokaždé když na ni pomyslím je mi strašne úzko a smutno.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4279 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Proč bys na ni měl zapomenout – zvlášť, když je zdejší? To jste si na sebe nedali žádný kontakt? Není přece problém se ozvat ne? Jsi muž, měl bys udělat první krok, je to určitě galantnější a romantičtější (a pak… ještě jsou naštěstí dívky, které nedolézají).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Hlavně jí nepiš,to bys moc dojem neudělal…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

myslím si, že s tou Tvou láskou to nebude až tak žhavé, když se Ti zde u nás líbí taky jedna dívka, nebo je to ta samá ??
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mi-11-a-nevim-jak-rict-jedne-krasne-divce-ze-ji-miluji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Letní lásky jsou zajímavé, ale i někdy zabolí. Neboj – ten podivný smutek ti sice zůstane, ale po čase ho prosvítí hezké vzpomínky.
Navíc když je děvče z česka, tak v čem je problém se sejít?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MarťaŠev

Máš na ni kontakt? Buď ji zkontaktuj a nebo pokud Ti neodpoví, tak si prostě řekni, že není cesta, jak s ní být, tak běž do města zapomeň na ni, jinak se utrápíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pažout

Tohle znám a nezapomeneš
ale časem si na to zvykneš ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adulka2003

Když na ní chceš zapomenout,nemysli na to,a užívej si více života.A jak tu píší ostatní:V čem je problém se sejít?Pokud ovšem nevíš,kde bydlí,tak je to zkrátka beznadějné.:(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek