Domi35003

Co mám dělat, když nemůžu zapomenout na kluka, s nímž jsem se rozešla?

Ahoj je mi 14 a pře 2 měsící jsem se rozešla se svým klukem.Hrozně mi ublížil.rozšiřoval pomluvy že on mě nechal,pořád mluvil o jiných holkách,je hrozně namyšlený,sebes­tředný ale občas když není mezi klukama je neuvěřitelně jiný a to sem na něm milovala.Ale každopádně jsem se zamilovala do jiného kluka a začínáme spolu chodit ale ne,ůžu přestat myslet na toho sobce nevím jestli je to tím ale když sem ho poprvé viděla tak to byl hrozně divný pocit jako kdyby sme byly propojení vždycky víme co si myslíme i když řeknem něco jiného…Chtěla bych na něho dobro zapomenout jestli máte nějaký rady tak bych byla vděčná …

Původní neotázka
Nejde mi na něho zapomenout…

Nejlepší odpověď
terry

Rady nejsou žádné.
Přejde to časem.

Další odpovědi
marci1

Lásku si nemůžeme vyprosit ani vynutit. Buď je nebo není. Jak píše „terry“: Pomůže Ti jen čas. 🙂