Marta077

Jak je to v trafice s tiketem?

Když si vsadím a prodavačka mi dá tiket z loterie zpátky (ten papír, kde se vyplňují čísla). Já zaplatím a odejdu.. mohou vidět ještě moje vsazená čísla stále? Nebo už ne? Myslím v tom jejich počítači nebo na displeji.

Elkon: Neodpovedel jste na otazku.

Odpovědi
Hufnágl

Ne, čísla, která byla podána prostřednictvím tiketu se okamžitě ukládají na sever Sazka a obsluha terminálu nevidí tebou podaná čísla.

elkon

Čísla máš na tom lístku, který dostaneš a se kterým pak jdeš pro případnou výhru.

Máš napsat dotaz pořádně hned napoprvé, ne to opravovat podle odpovědí.

zjentek

Jo, zůstane uloženo v tom jejich terminálu v el. podobě, pod unikátním kódem. Kdo zná číselný kód PDF kódu na tvé sázence a má k terminálu přístup, zdá se, že by se eventuálně mohl na ta tvá čísla podívat.