Když stát brání prodeji porna na trafice, proč nebrání taky zhlédnutí na netu?

Kliknout na to, že mi je víc než 18 nepovažuji za ochranu, na to klikne každý i když mu není 18. Účinější by bylo, poslat provozovateli číslo občanky, jeho server by se podíval do databáze ministerstav vnitra zda ten dotyčný je pod zákonem a přišla by jen odpověď ano ne a podle té by server přístup povolil nebo zamítl.

To je větší překážka, když by muselo dítě nějak sehnat občanku rodičů nebo staršího kamaráda

Nejlepší odpověď
anonym

myslím, že na to už jsi dostal odpověď… ;)

Další odpovědi
tom004

Já bych to nechal jak to je. Toho sledování a šmírování lidí už je i tak dost. A trafiky a „trafiky“,na ty stát páky má. Naštěstí na net ne.

dědapetr

A to je začátek když se mladší než 18let začíná učit podvádět a také jde o osobní odpovědnost.