jak se Jaromír drábek dostal do hospodářské komory, když vystudoval kybernetiku a ne nějakou ekonomii,soci­ální péči

Nejlepší odpověď
baghira

Protože je dobře, když lidé dělají to, co umí a co je baví, a ne to, co „vystudovali“.
Bylo by velmi smutné a skličující, kdyby ti nějaká škola předurčila celý zbytek života.

Další odpovědi
Drap

Když máš kamarády, dostaneš se všude

lexx

Protože jsou to univerzální géniové, výkvět národa a intelektuální elita co zvládají resort průmyslu, obchodu, dopravy, vnitra, obrany, financí i zdravotnictví a co tam jenom máme. Až poserou jedno další trafika pro ně se již chystá a tak stále dokola.