Proč dostala fotbalová Plzeň pokutu za transparent?

Nejsem rasista,ale proč se toto děje,když fanoušci Plzně vyvěsí transparent,že jsou proti islámu a imigrantům?
Dostali 100.000pokutu,kde to žijeme?
Snad jen brání Evropu né?
Jablonečtí jsou na tom taky tak.
Díky za názory.
http://jpeg.cz/o­brazek/exGS

Nejlepší odpověď
ten který je

Ptáš se správně,kde že to žijeme.Žijeme v Kocourkově.Na jednu stranu se prodával v trafikách časopis Charlie Hebdo s karikaturou proroka Mohameda aby se podpořila svoboda slova a na druhou stranu žádná svoboda slova v případě transparentu na stadionu.Naši mocní jsou bezradní a neví co mají dělat.

Další odpovědi
RumCais

Páč svoboda slova a demokracie končí tam, kde poškozuje či omezuje prava ostatních.

Proč jsi smazal moje odpověď, byla málo sluníčková?