Avatar uživatele
Amie

Jak co nejrychleji vystřízlivět?

Máte nějaké rady jak co nejrycleji vystřízlivět nebo i co bych neměla dělat?

něco se právě říká, že pomáhá, jiný to popře…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, briketka10, lota před 4328 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Mám zaručený recept, ale moc chutné to není. Do sodovky zamíchat neuvařený kávový prášek, případně trochu citronové šťávy, pořádně zamíchat a vypít. Vznikne z toho dost hnusná emulze, ale už jsem tím zachránila spoustu lidí před průšvihem. Samozřejmě je pak třeba pít hodně nealko tekutin, protože organizmus je dehydrovaný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

mě taťka vařil česnečku, když jsem domů přišla několikrát pod obraz, aby to mamka nepoznala a je hned, jen vývar jedna malá brambůrka tu rozmačkal vidličkou a já ji vyzunkla, no někdy jsem se předtím i „vyblinkla“ schválně, aby se mi ulevilo a po tý polívce hned do postele a všechno zaspat :)
Doplňuji:
no a teď si ji vařím sama :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Vývar , jakýkoli, horký............a potom už jen čekat. Nejlépe to zaspat.
A vůbec nejlepší je myslet na to předem a nepít

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Nejlepší bue, když si sama na sobě vyzkoušíš všechny postupy a uvidíš. každého to je trochu jinak, co jednomu pomáhá, u druhého nezabírá – každý má trochu jiný metabolismus, takže i jinak reaguje…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

rozpustit více kostek cukru ve sklenici vody a vypít,
velká porce masového vývaru,
extra dávka vitaminu C,
kyselé okurky nebo zavináče, ty vyrovnají kyselost v žaludku a udělá se vám po nich dobře,
hrnek zeleného čaje urychlující regeneraci,
čaj z heřmánku či máty zklidní váš žaludek a zmírní bolest hlavy,
směs rozmíchaného syrového vajíčka s octem a se solí doplněnou ostrým kečupem; tato směs vás určitě na nohy postaví.

Zdroj: internet

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Akriti Verma

Bangalore Call Girls perseveringly looking on the web for stories that can oblige me. There is obviously a substitute to sort out this.

Avatar uživatele
kablik

…proč? vždyť to stojí tolik peněz, to raději nepít…

před 3050 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pipka

Káva s citronem je na kocovinu ale káva udržuje alkohol v krvi.NEJLEPŠÍ JE ČERSTVEJ VZDUCH A POHYB.

před 3098 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

SŮWO a kávový prášek to myslíš inst. kafe ?
já nemůžu bublinky piju jen vodu z kohoutku, stačila by mi taková emulze popřípadě s limetkovou šťávou z té umělé pixly ?

před 4328 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Briketko, to jsem nezkoušela, asi ne, ale můžeš to vyzkoušet 🙂. Jinak to působí fakt zázračně – jednou jsem večer na Silvestra přišla do vinárny a tam na stole spala holka, která měla jít za chvíli na vlak domů. Všichni si už zoufali, já jsem ten dryák do ní násilím nalila a holka za 1/4 hodiny vstala a střízlivá odešla. Nikomu pak nevěřila, že byla tak dokonale zbořená.

před 4328 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek