FlAsh_7

Jakým stylem se učíte? Co Vám pomáhá?

Nejlepší odpověď
Drap

Už se neučím ve škole. Učím se jen věci které mně baví a to jde samo.

Další odpovědi
Rokio

http://rokio.blog­.cz/2002/jak-se-spravne-ucit
zdroj: rokio.blog.cz

Edison

To jde o to, co máš pojmem „učení se“ na mysli. Učím se praxí. Život přináší neustále něco nového, c o lze v budoucnosti využít. I to je učení se.

Kelt

Především se špatně ptáš. Neptej se Jak se to mám učit? ale Proč se to mám učit? Co mi to dá? Co se mohu dozvědět, když se to naučím? Jsou stovky metod na učení, ale ty se musíš naučit motivovat, že to se potřebuješ naučit, protože si tak můžeš zlepšit známky. Nebo že učitel tě nebude kritizovat a pod. Třeba se ti to bude hodit na pár dní, třeba na celý život.