Avatar uživatele
Kepler

Kdo z nich je nejrychlejší?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 764 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jiná odpověď

A co takhle olympijský atlet s průjmem, který potkal aliendrona?

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kepler Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Průměrná osoba s průjmem

Viděl bych to na ten průjem, ale možná byl ještě rychlejší ten vylekaný děda na kole z vyprávění Miroslava Donutila, když se ho v příkopu schovaný Franta Kocourek uprostřed noci na opuštěné silnici zeptal: „Jak se ti šlape?“

Z doby asi před 30 roky si taky pamatuji zběsilé úprky k magnetofonu, když se v rádiu objevila písnička, kterou jsem chtěl mít na kazetě, a třeba navíc zrovna nebyla připravená kazeta k nahrávání a bylo nutné vybalovat novou.

Taky si vzpomínám, jak jsem jednou běžel na autobus, kterým jsem měl jet do školy. Jedna zastávka byla blízko, ale muselo se na ni jít do kopce a viděl jsem, že autobus už tam stojí a možná odjede, než na ten kopec vyběhnu. Tak jsem radši upaloval dolů z kopce na další zastávku, která byla v několikanásobně větší vzdálenosti. Za chvíli kolem mě profičel autobus a za další chvíli jsem viděl, jak mi autobus ujíždí i z té druhé zastávky.

Úsekem mezi těmito dvěma zastávkami taky jednou autobus profičel omylem s otevřenými dveřmi a jednomu ze školáků těmi dveřmi vypadla taška, takže místo pokračování v cestě autobusem do školy na dolní zastávce vystoupil a šel hledat tašku.

V tom úseku taky jednou jeden autobus skončil mimo silnici a pamatuji si, že někdo řekl, že tam je vykolejený autobus.

Na trase toho školního autobusu byla jedna křižovatka, kde autobus musel odbočit doprava tak, že aby zatáčku vytočil, musel jet v jízdním pruhu pro jízdu rovně, z něj odbočil doprava a po odbočení potřeboval jet ještě kus v protisměru, než se dostal na pravou stranu vozovky, takže auta čekající u semaforu v ulici, do které autobus odbočoval, musela couvat od křižovatky, aby mu udělala místo. To byly zážitky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Průměrná osoba s průjmem

Jooo, řádnej průjem, to je něco. Alíka bych ráda viděla, tak bych nezdrhala 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krupice

Olympijský atlet s absťákem

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Justin: jó, to jsou věci. To Donutilovo vyprávění o Frantu Kocourkovi jsem sledpval v TV zrovna včera. Jako bych to viděl, málem jsem se počůral. Ožralý děda na kole udělal jenom „ChChChChá“ a úžasnou rychlostí zmizel v kopci před sebou…

Avatar uživatele
Justin1

To je náhoda, že to zrovna bylo v televizi.

Ještě si vzpomínám na jednoho dědu z vyprávění Jiřího Krampola, který sledoval tenisový zápas a na jednoho z hráčů zavolal: „Já rychlejc sedim než ty běháš.“

Avatar uživatele
Viktorie II.

Strmilák, že

Avatar uživatele
Justin1

Ano, Strmilák nebo možná Strmilovák. Děda do toho kopce udělal „hééééén“ nebo tak nějak a žádný mistr světa v cyklistice by na něj neměl.

Nový příspěvek