zjentek

Filip84, víš jak to pracuje?

Aby bylo jasno, takhle to blbne třetí den. U tvé poslední otázky je jediná odpověď na ni (Rokio- ano), přestože jsem odpověděl na př. i já a vysvětlil tam, jak to vnímám. A nedá se to vysvětlit ani v diskuzi, pánč diskuzi pro změnu ani nerozklikneš, nejde to.

Stejný postup registruji už u několika otázek, které jsem během tří dnů rozklikl, bo pro mě třeba byly zajímavé. Vidím error, zavírám a odcházím. No server o ničem, co ti budu… Měl jsem za to, když o tom vím já, že se o tom ví a podnikají se kroky vedoucí k nápravě. Heh, místo vánoční soutěže jsem se dočkal tohoto… 🤦‍♂️… no to je politika…

Jednoduše- reakce po vložení odpovědi stejná, jak ji popisuje alien.

Nejlepší odpověď
Malvína

Koukni do otázky aliendrone. Probíráme to tam. Máš stejné potíže jako já, i s tou diskuzí.
Jde to do kytek, co si budem…

Další odpovědi
Mravenec

Tak tohle je mazec… fórum v troskách, doufám, že admin koná…

Zřejmě kvůli smajlíkům, které bylo možné již dřív přidat pomocí Windows + .
se to celý zbláznilo. Klasika, inovace vždy k horšímu.

Filip84

Probíráme to už u dvou dotazů – mého předchozího a aliendrone.

Malvína

A odpověď Mravence opět dvakrát… jako, co se to děje? Tohle mě nebaví ☹ kdeže loňské směny jsou…

zjentek

Jde to do kopru… JÁ CHCI SOUTĚŽ!!!

Mravenec

Aby těch problémů nebylo málo. 🙄

Filip84

Mravenec nepyskuj, nepyskuj, jsi jak baba, tvl!

Jsi dvojctihodný člen, tak jsem Ti dal dva palce, ne, tak když jsi si dal tu práci napsat to samé dvakrát!?

A na admina nespoléhej, protože pořád nebyla uspokojivě zodpovězena otázka, jestli adminem není Rokio (I.)!