Avatar uživatele
zjentek

Filip84, víš jak to pracuje?

Aby bylo jasno, takhle to blbne třetí den. U tvé poslední otázky je jediná odpověď na ni (Rokio- ano), přestože jsem odpověděl na př. i já a vysvětlil tam, jak to vnímám. A nedá se to vysvětlit ani v diskuzi, pánč diskuzi pro změnu ani nerozklikneš, nejde to.

Stejný postup registruji už u několika otázek, které jsem během tří dnů rozklikl, bo pro mě třeba byly zajímavé. Vidím error, zavírám a odcházím. No server o ničem, co ti budu… Měl jsem za to, když o tom vím já, že se o tom ví a podnikají se kroky vedoucí k nápravě. Heh, místo vánoční soutěže jsem se dočkal tohoto… 🤦‍♂️… no to je politika…

Jednoduše- reakce po vložení odpovědi stejná, jak ji popisuje alien.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Mravenec před 509 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Koukni do otázky aliendrone. Probíráme to tam. Máš stejné potíže jako já, i s tou diskuzí.
Jde to do kytek, co si budem…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

Tak tohle je mazec… fórum v troskách, doufám, že admin koná…

Zřejmě kvůli smajlíkům, které bylo možné již dřív přidat pomocí Windows + .
se to celý zbláznilo. Klasika, inovace vždy k horšímu.

Upravil/a: Mravenec

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Probíráme to už u dvou dotazů – mého předchozího a aliendrone.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Malvína

A odpověď Mravence opět dvakrát… jako, co se to děje? Tohle mě nebaví ☹ kdeže loňské směny jsou…

Avatar uživatele
zjentek

Jde to do kopru… JÁ CHCI SOUTĚŽ!!!

Avatar uživatele
Mravenec

Aby těch problémů nebylo málo. 🙄

Avatar uživatele
Filip84

Mravenec nepyskuj, nepyskuj, jsi jak baba, tvl!

Jsi dvojctihodný člen, tak jsem Ti dal dva palce, ne, tak když jsi si dal tu práci napsat to samé dvakrát!?

A na admina nespoléhej, protože pořád nebyla uspokojivě zodpovězena otázka, jestli adminem není Rokio (I.)!

Nový příspěvek