jirka F

Mělo by se do nahlášení otázky nebo odpovědi přidat kategorie špionážní nebo hloupá otázka?

Někdy mně připadá že někteří zdejší uživatelé pracují jako špióni. A někdy mně přijde otázka hloupá jako třeba že víme kdo pořád píše do otázky na konec děkuji což mně přijde trochu nenormální a do otázky to nepatří otázka tím ztrácí hodnotu.

Nejlepší odpověď
df

Poděkování je normální.

Další odpovědi
Filip84

Tady je, asi, většina otázek hloupých: smrdí hovno? Když vypiju půl litru kyseliny sírové, co se mi stane? Když bude pršet, budu mokrá?, atp. A? Však na to nemusíš reagovat, ne? Některé Tvé otázky jsou taky hloupé a neřeším to.

Dobře, že se někdo ptá blbě, nebo je hloupý, a tak se ptá hloupě, nebo má, prostě, „svůj den“, nebo je ouplněk, nebo jsou erupce na slunci, nebo co já vím (hlavně ten ouplněk, jak začneš Ty, Rokio i další blbnout, stačí se podívat, kdy bude ouplněk), jak z toho vyplývá, že jsou ti uživatelé špioni?

Nejblbější dotazy tu má Lgee, které je jednou der, jednou die, má brát prášky na hlavu, ale nebere, protože matka neví, že má brát prášky na hlavu, z mostu do Litvínova (ale z jakého mostu, to opravdu nevím, nenapsalo to) to má 15 km a trvalo mu to 3 hodiny (akorát nevíme, jestli je tak špatný chauffeur, má tak špatné auto, nebo to jelo na kole a foukal silný protivítr, nebo to je pěšky), k práci má odpor, a tak vůbec. A divíš se, že tu pořád straší? Já ne. Já už to ignoruju pěkně dlouho a hodlám to ignorovat na věky věků, amen. Ale, podívej se, skoro pod každou krávovinou, co ta jeho chorá palice vymyslí, je (často ještě debilnější) odpověď. Tak? 🙂

Drap

Nemělo- Neni k tomu žádný rozumný důvod.

Pepa25

Není důvod hloupé otázky hlásit, ty lze jednoduše ignorovat. Kategorii „špionážní“ nerozumím. Spíš je tu běžné klást otázky, co ve skutečnosti nejsou otázkami, lae tvrzeními, které si chce tazatel nechat potvrdit (co mě trochu štve) nebo co šíří různé konspirace (to mě štve víc). Ale hlásit má smysl jen otázky, které porušují kodex.

Filip84

Jirko, a jak by to bylo s tou kategorií „hloupé“ otázky?

Myslím to v tom směru, jestli by ten tazatel, když tu otázku pokládá, sám zadával kategorii „hloupé“, nebo by to tam přesouval administrátor, nebo jak?

No ne, protože – na rovinu – hloupý dotaz se, občas, povede každému z těch, co to tady „zásobují“. Ale ten, kdo se ptá – až tedy na Lgee – neví, že se ptá blbě. Tak? 🙂