Avatar uživatele
led

Čo by ste povedali, keby váš 6 ročný syn v škole vyhlásil, že je dievča, a učitelia by ho odvtedy oslovovali ako dievča?

Čo by ste totiž povedali vy, keby váš 6-ročný syn v škole vyhlásil, že je dievča a učitelia by ho odvtedy oslovovali dievčenským menom, obliekali mu sukničky, a to všetko bez vášho vedomia? Tieto veci sa už reálne dejú.

Na celom svete rastie počet zmätených detí, ktoré si menia pohlavie. Aj bez súhlasu rodičov…
30. června 2022
https://cz24.new­s/na-celom-svete-rastie-pocet-zmatenych-deti-ktore-si-menia-pohlavie-aj-bez-suhlasu-rodicov/

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, vagra, aliendrone, Filip84 před 627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Čecho_slovák

Nic bych neříkal, jen bych ho zmlátil!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Tak „kdo si hraje, nezlobí“… 🙂

Ne, vážně: promluvil bych si s ním o tom. Pokud by prostě potřeboval čas, po který by byl „pan slečna“, tak jako co, no, tak bych to respektoval. Co asi tak naděláš? 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
seraphico

Odkaz mi bohužel nefunguje. Zeptal bych se ho, proč se tak cítí, zda je to z jeho hlavy, zda to není pouze legrace a zda to tak opravdu cítí. U takhle malého dítěte je to poměrně komplikované a nemyslím si, že by chápal, na co přesně se ho ptám. Myslím si, že 6leté dítě ještě nedokáže plně pochopit své pocity, zvlášť, co se pohlaví týká. Rozhodně bych mu to ale nezakazoval, to je akorát tak cesta k odcizení. Pro mě by bylo nejdůležitější, aby se on sám cítil dobře a věděl, že má ve mě oporu. Jak se budu cítit já nebo okolí, by bylo pro mě druhořadé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Hned z první? Přihmouřil bych oči, sevřel rty a skrze ně tiše procedil: „Připrav si řemen“!
Jasně, není to asi nejpokrokovější pedagogická metoda, jenže…
Já DOBŘE VÍM, že SKVĚLE FUNGUJE, vati v tom byl mistr! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Pokud by například existoval i ve skutečnosti modrý kocour mako tak bych ho na něj zavolal aby na něj zasvitil svým infračerveným zářením a změnil ho. Bohužel neexistuje je to jen pohádka. Ale snažil bych se mu pomoci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Nadšenej bych z toho nebyl, styděl bych se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sameotazky

Od kdy učitelé oblékají děti? Oslovovat dítě tak, jak samo chce, je v pořádku. Oblékat jedině v rámci hry, besídky atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JaPePr

Jestli váš jediný zdroj této „reality“ je web na kterém je/byl článek „Koronavirus je způsoben sítěmí 5G“ a podobné špeky, tak to potom je těžká seriozní debata.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Až se holčičkám budou přirozeně líbit kluci, tak jako se klukům přirozeně líbí holky a nebudou se sobě líbit jen samy mezi sebou, tak potom se taky budou chtít stát přímo kluky, tak jako ti chudáci kluci, kterým je už od dětství odmítáno po čem touží nejvíce a může za to kojení, potažmo prsa a tamto dole, kudy na svět přišli, přitom stačilo by jim jen VÍCE UKAZOVAT!!! 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Henry Sonyx

Je potřeba nechat ve vývinu jedince, naprostou svobodu, s tím že nás rodiče bude ve " všem" respektovat. ( vrámci výchovy ). … v životě se učíme neustále.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jura Jurax

Hypoteticky – mí potomci jsou už dávno dospělí.
Tady nie je čo povedať.
Synka nutno seřezat na holou, aby nedělal peachoviny a neblbnul a okamžitě je dát na jinou, méně progresivně zblblou školu.
V našich podmínkách je pak třeba tu progresivní školu žalovat za ohrožování mravní výchovy mládeže nebo tak něco, právník by si uz poradil.
Ale kdyby mi přišel pod ruku pedagog libovolného pohlavi, co mi synka navléká do sukniček, neskončilo by to dobře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Ďakujem tým, ktorí sa vyjadrili, aj keď myslím, že pantátov remeň problém nerieši.
Môj názor…
Podľa mojich skúseností sú obdobia v živote detí, keď sa hľadajú. Škôlka a puberta sú tie kritické, kedy má dieťa pocit, že je zamenené a rodičia nie sú mama a oco, ale ich adoptovali.
Dievča chce byť chlapcom a chlapec dievčaťom, pretože majú pocit, že to opačné pohlavie to má v živote lepšie…
Vtedy nepomáha zavretie v Panenskej veži rodičovského hradu, ani trest na dereši v hladomorni v podzemí, ani nútené práce na galejách, dieťa sa jednoducho rozhodne a skúša.
Vo väčšine prípadoch ich to v krátkej dobe prejde, pubertiaci objavia zázraky prvej lásky a vracajú sa zo svojich vidín do normálnych životov.
Ale prístup pedagógov a predstaviteľov štátu, dokonca tieto výmeny zákonne umožniť aj bez súhlasu rodičov, ako je uvedené v tomto článku, je pre budúcnosť ľudstva možným podnetom k úpadku ľudských citov a vývoja človeka.

Nový příspěvek