Kepler

Dovedete si představit, že by lidská rasa měla ještě třetí pohlavi?

Nemám na mysli takové ty úchylné a transgenderové nesmysly. Skutečné biologické pohlaví, jaké mají některé typy hmyzu. Třeba včely, mravenci – neschopné rozmnožování – dělníci a tak.

Nejlepší odpověď
annas

Jiná představa

„Třetí pohlaví patří do úředních dokumentů, tvrdí německý ústavní soud“

Němečtí ústavní soudci vyzvali ve středu v průlomovém rozhodnutí zákonodárce, aby lidem umožnili uvádět v úředních dokumentech „třetí pohlaví“. V současnosti lze v Německu zaznamenat při narození dítěte pohlaví buď mužské, ženské, nebo kolonku ponechat nevyplněnou. Poslední možnost ale podle soudců „není pozitivní“. Požadují proto, aby mohly údaj o pohlaví vyplnit i intersexuální osoby, jejichž orgány nejsou typicky mužské, ani typicky ženské."

atd.

Zdroj: https://zpravy­.idnes.cz/poh­lavi-zena-muz-intersexual-nemecko-ustavni-soud-dokumenty-zakon-1pa-/zahranicni.as­px?c=A171108_112527_zah­ranicni_elka

Už se to tady třetí pohlaví jedou řešilo. – oprava odkazu

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-divate-na-to-ze-treti-pohlavi-by-melo-byt-v-urednich-dokumentech

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-batole-z-kanady-oficialne-bez-pohlavi

Další odpovědi
anonym

Jiná představa

U savců podle mě nic takového není možné. Třetí pohlaví by odporovalo evolučním i božím zákonům. (Každý at si vybere to své ale toto mají společné.) U hmyzů jako jsou včely, mravenci atd. to má svůj důvod. Jsou to zkrátka dělnice, ani bych neřekl že třetí pohlaví. Spíše samice neschopné plození.

Ono i když se podíváme do starověku, tak něco podobného u lidí bylo. Tzv. eunuchové. Vykastrovaní muži již v raném dětství (většinou), neschopní plození a sloužili jako otroci. Starali se o významné ženy, dělali herce (ženské role) a předpokládala se u nich vysoká loajalita. Takže bych je nazval takové „lidské dělnice“ jako jsou u včel. ( https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Eunuch )

Edison

To by teda byl CHOAS!

Třetí pohlaví kepler, čtvrté aliendrone. 😁

briketka10

To by teda byl CHOAS!

aliendrone

Jiná představa

Nestraš!! Nestačí ti ženský nebo co? S ohledem na fakt, že pánbíček je vševědoucí a všemohoucí se tedy podle mne zrovna moc nevycajchnoval, když bylo Adamovi smutno. Já mít jeho moc, tak to všechno zařídím mnohem, MNOHEM LÉPE! ;) :D :D

Víš jak by bylo na světě fajn bez ženských? Žádný stres, žádné války, jen pohoda, klídek, tabáček! Vousy bych si ustřihl, až když by mi padaly do talíře a zamotávala se do nich lžíce, v nonstop knajpě mariáš s chlastem až do bezvědomí a vůbec ráj na Zemi! :)

Edison >>> FUJ!!! Aliendrone a brambrová medaile?!?! :(
Za AŽ ČTVRTÉ pohlaví ti uděluji PRVNÍ POZADÍ! ;) :D :D

marci1

To by teda byl CHOAS!

Třetí pohlaví? To víš že jo, a my bychom se museli rozmnožovat i za ně! 🙂

Arne1

Jiná představa

Kdesi mám jednu sci-fi, už dávno neznám název a autora, tam se takové bytosti popisovaly. Jen si pamatuju, že jejich orgány měly vypadat jinak než naše zástrčka/zásuvka.

Kryšpín

Nemám představu

Nemám šajnu, ale trojitý agent ten se objevil, údajně pracoval pro anglány, putinovce a španěle

dubraro

Jiná představa

Obávám se, že do všech důsledků bych si to představit nedokázal. To by bylo něco jako problém tří těles. Nicméně jsou i odvážnější fantazie, Wiliam Tenn napsal povídku Venuše a sedmero pohlaví.

led

Jiná představa

Toto nie je predstava, ale skutočnosť.
Akosi pri prílišnom záujme o astronómiu, ste si možno nevšimli, že boli, sú a budú na svete ľudia:
1 – biologicky sa vymykajúci jednoznačnému dvojsložkovému pohľadu na pohlavie, buď sa narodili bez pohlavných orgánov, alebo naopak majú oba druhy pohlavných orgánov. Kto neverí, nech si to vyhľadá.
2 – právne sú legalizovaní do opačného pohlavia, prípady sú nielen vo svete, ale aj v ČR

Michala11

Jiná představa

anonym

Jiná představa

Třeba takový kočkopes ? 😁 A co když by se narodil člověk bez pohlavního ústrojí? Jak by se definoval? Podle obličeje nebo prsou ? 😁

metro

To by teda byl CHOAS!

Kepler

Alien: člověče, pardon VETŘELČE, to by byl svět BEZ pohlaví! Ty máš představy hermafrodita! To máte na té své planetě pěkné pořádky…

aliendrone

To víš, my droni jsme bezpohlavní a jak to dělá matička královna se NEVÍ! Máme k ní jednak bezpodmínečnou úctu a druhak se stydíme zeptat, no! ;) :)

aliendrone

To víš, my droni jsme bezpohlavní a jak to dělá matička královna se NEVÍ! Máme k ní jednak bezpodmínečnou úctu a druhak se stydíme zeptat, no! ;) :)

aliendrone

WTF?? :o Já niííc, to onííííí! ;) :)

led

To bolo echo, alebo každé pohlavie si chcelo povedať?

aliendrone

No, nabízí se možnost využít situace a udělat ze sebe „progresivního, genderově nezaujatého a tolerantního“ jedince. Budu ale upřímný – prsty v tom má nejspíš od narození invalidní dítko Billa Gatese. :)

Tedy doufám, že v tom není entita obsluhující PC periferie… ;) :D :D

Ostatně – nabízí se i JINÉ vysvětlení. MOŽNÁ v tom má prstíky JINÁ osoba, která každého 30.4. uniká před spravedlivou odměnou těch hodných a milých (jako jsem já ;) :D) – nejspíš pomocí voodoo apod. nekalých praktik!

KDO BY TO TAK ASI MOHL BÝT? ;) :D :D

led

Ja by som skôr povedala že možno ide o použitie vlastných prstíkov v spolupráci s oneskorením spätného signálu „to už bolo“ 😁

Kepler

Michalo, doplň. Švédská trojka?