kurec

Dokázali byste přežít bez rodičů a bez přátel?

Prostě všem byste museli vykat, protože byste je neznali

Odpovědi
JežíšKristus

Nejspíše ano, člověk potřebuje trochu vody a nějakou stravu k přežití. Méně osob znamená více zásob pro mě.
V případném postapokalyptickém světě jsou pak nutné k přežití náboje, které slouží jako nová tvrdá měna, jak je z knížek známo.

Boy 13

Bez přáel bych dokázal přežít. Bez rodičů ne, neboť jsou to nejcennější, co každý z nás máme, dali nám život.

elkon

S vykáním to nemá nic společného. Jedno, nebo druhé zákonitě stejně jednou nastane. Pro někoho dříve, pro jiného později. Mě zemřel otec když mi bylo 29let a matka, když mi bylo 36let. Srovnat se s tím musí každý. Jednodušší je to, pokud má sám už rodinu. Já jsem se oženil, když mě bylo 22 let.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Disraeli

?
*byste
hlavní problém vidíš ve vykání??