BEN

Dohoda o pracovní činnosti

kolik hodin si můžu odpracovat za měsíc,mě zdělili,že můžu jen 75hodin,zdá se mi to málo. děkuji

Nejlepší odpověď
baghira

Ano, tak to je. Na DPČ můžeš pracovat polovinu pracovní doby. Takže cca 20 hodin týdně, cca 80 hodin měsíčně. Pokud je rozsah práce větší, firma by tě neměla vzít na DPČ ale do normálního pracovního poměru.

Další odpovědi
Michal Kole

Drápe, já myslím, že u dohody u pracovní činnosti není 150 hodin, to je jen u dohody o provedení práce, ale můžu se mýlit

Drap

Dohoda o pracovní činosti nesmí přesáhnout 150 h za rok