michal303

Da se udelat aby vam na email nechodily zpravy z facebooku

Dalo by se udelat aby fam na email nechodila posta z facebook jako:Milan..... zverenil komentar..Radka si vas pridala do pratal atd.Jednou jsem to us skousel pres facebook ale nepomohlo to.A pokud pomuze mam email na seznamu.Děkuju

Nejlepší odpověď
Bedy

Tak si adresáta dejte do blokovaných, když to stále chodí i přesto, že jste si zakázal posílat obdobné zprávy.
Otevřte tedy zprávu, klikněte na email toho adresáta (to bude nějaký 4f5612sgd564s­s@facebook.com a tam zvolte možnost Blokovat).
A je to.

Další odpovědi
badisko

budto co rokal Fyzik…nebo si zrusit facebook .....svuj nazor na tuto sluzbu filtrovat nebudu vazne bych tim porusoval kodex …:-))…

Fyzik

FB lišta vpravo nahoře – šipka s vyjížděcím menu – nastavení účtu – nastavení upozornění – email. Tam se to dá vypnout.

terry

Já mám z toho důvodu na FB jiný mail.