Avatar uživatele
anonym

Co je to Facebook?

Každý mluví o Facebooku. V televizi, moje děcka… I vy tady máte jejich obrázek.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? taku1 před 5393 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mandarinka

Facebook je rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Se svými více než 200 miliony aktivních uživatelů je jednou z největších společenských sítí na světě. Je plně přeložen do šedesáti čtyř jazyků. Obvykle se uživatelé již osobně znají, ale mohou se i seznamovat s ostatními. Viz odkaz níže.

Zdroj: www.facebook.com

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adwebio

Facebook je taková moderní náhražka osobního styku s lidmi. Je to jako když někomu napíšete textovou zprávu přes mobil, jenom na Facebooku se můžete více rozepsat a přidat nějakou tu fotku. Rozdíl oproti textové zprávě je ale v tom, že zatímco u textovky víte komu ji posíláte, na Facebooku si mohou informace, které zveřejníte přečíst i ostatní.

Facebook je v rozumné míře užitečná věc, ale osobní setkání s Vašimi blízkými nebo přáteli někde v hospodě prostě nenahradí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jivinho

Facebook, sociální síť – novodobá „klubovna“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krugerka

Facebook je rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Se svými více než 200 miliony aktivních uživatelů (duben 2009)[3] je jednou z největších společenských sítí na světě. Je plně přeložen do šedesáti čtyř jazyků.
Já osobně jsem tam taky zaregistrovaná a líbí se mi tam,našla jsem tam i přátelé s kterými jsem už jakou dobu nebyla v kontaktu a teď opět jsem díky facebooku..jsou tam také zajímavé quizy,aplikace..či ruzne věci u kterých se můžeš stát fanouškem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek