Co je to Facebook?

Každý mluví o Facebooku. V televizi, moje děcka… I vy tady máte jejich obrázek.

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Facebook je rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Se svými více než 200 miliony aktivních uživatelů je jednou z největších společenských sítí na světě. Je plně přeložen do šedesáti čtyř jazyků. Obvykle se uživatelé již osobně znají, ale mohou se i seznamovat s ostatními. Viz odkaz níže.

Zdroj: www.facebook.com

Další odpovědi
Adwebio

Facebook je taková moderní náhražka osobního styku s lidmi. Je to jako když někomu napíšete textovou zprávu přes mobil, jenom na Facebooku se můžete více rozepsat a přidat nějakou tu fotku. Rozdíl oproti textové zprávě je ale v tom, že zatímco u textovky víte komu ji posíláte, na Facebooku si mohou informace, které zveřejníte přečíst i ostatní.

Facebook je v rozumné míře užitečná věc, ale osobní setkání s Vašimi blízkými nebo přáteli někde v hospodě prostě nenahradí.

Jivinho

Facebook, sociální síť – novodobá „klubovna“.

Krugerka

Facebook je rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Se svými více než 200 miliony aktivních uživatelů (duben 2009)[3] je jednou z největších společenských sítí na světě. Je plně přeložen do šedesáti čtyř jazyků.
Já osobně jsem tam taky zaregistrovaná a líbí se mi tam,našla jsem tam i přátelé s kterými jsem už jakou dobu nebyla v kontaktu a teď opět jsem díky facebooku..jsou tam také zajímavé quizy,aplikace..či ruzne věci u kterých se můžeš stát fanouškem.