Avatar uživatele
dohnalka79

Jak zabránit příchozím mailům??

Prosím o radu,co dělat když mi neustále chodí nesmyslné maily s různými nabídkami, kterých mám denně 20 a obtěžují mě.Taky jak blokovat,když mi chodí ze sítě facebook podrobné zprávy o aktuálním dění.díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, AnnMary před 4604 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Prohlednete si tu nabidku poradne. nekde , vetsinou uplne na konci je , ze pokud si neprejete zasilat podobne maily s nabidkou , tak tam se odhlasite. Ale priste , kdekoliv si zase neco objednate pres internet , tak uz i pri te objednavce se vas tam na to nekde ptaji. Peclive vse procitejte a tim se tomu vyvarujete. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
baghira

Zvolit poskytovatele e-mailu, který má dobře vyřešený antispam (třeba gmail.com),
nebo používat e-mailový program, který má dobře vyřešený antispam (třeba thunderbird).

V nastavení účtu na FB si nastavit, co chceš aby se ti posílalo.
https://www.fa­cebook.com/set­tings?tab=noti­fications

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

Existuje filtr – „Označit jako spam“ = automaticky budou jako spam vybírány a ukládány i příbuzné adresy,ze kterých byly odesílány. Půjdou rovnou do Koše,ale dostanete je.To znamená,že když se mrknete do Koše,budou tam.
A HLAVNÍ PRAVIDLO – N e o t v í r a t ! žádné odkazy v mailech,kterým PLNĚ nedůvěřujete. Mohle byste si pustit „do baráku“ škodnou.
Pak je FILTR = zadáte si konkrétní adresu,která je pro vás nežádoucí a máte klid,ony se k vám vůbec nedostanou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

chce to každou takovou obtěžující zprávu označit jako spam – váš e-mailový klient si většinou takové označení pamatuje a příští zprávu blokne…

jinak pozor u těch hodně nesmyslných zpráv (na zvětšování penisu apod.) je sice tlačítko na odmítnutí dalších zpráv, ale tohle jsou fakt hajzlíci – každá taková odpověď pro ně znamená, že adresa je aktivní a šup – pošlou vám další dávku nesmyslů a vulgarit :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MartinR

chtělo by to napsat jakého mailového klienta používáte
některé mají antispam v sobě jiné potřebují doplněk a nebo antivir může v sobě mít antispam filtr
a záleží na tom zda zprávy jsou ze serverů, kde jste registrovaná nebo ne … ty první se dají většinou vypnout, ty druhé jedině zablokavat u vás nebo poskytovatele
já se soc.sítím vyhýbám jak čert kříži a ještě mne nikdo nepřesvědčil o jejich užitečnosti :) a tak mi z nich nic nechodí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek