dohnalka79

Jak zabránit příchozím mailům??

Prosím o radu,co dělat když mi neustále chodí nesmyslné maily s různými nabídkami, kterých mám denně 20 a obtěžují mě.Taky jak blokovat,když mi chodí ze sítě facebook podrobné zprávy o aktuálním dění.díky

Nejlepší odpověď
anonym

Prohlednete si tu nabidku poradne. nekde , vetsinou uplne na konci je , ze pokud si neprejete zasilat podobne maily s nabidkou , tak tam se odhlasite. Ale priste , kdekoliv si zase neco objednate pres internet , tak uz i pri te objednavce se vas tam na to nekde ptaji. Peclive vse procitejte a tim se tomu vyvarujete. -iv-

Další odpovědi
baghira

Zvolit poskytovatele e-mailu, který má dobře vyřešený antispam (třeba gmail.com),
nebo používat e-mailový program, který má dobře vyřešený antispam (třeba thunderbird).

V nastavení účtu na FB si nastavit, co chceš aby se ti posílalo.
https://www.fa­cebook.com/set­tings?tab=noti­fications

fcoop

Existuje filtr – „Označit jako spam“ = automaticky budou jako spam vybírány a ukládány i příbuzné adresy,ze kterých byly odesílány. Půjdou rovnou do Koše,ale dostanete je.To znamená,že když se mrknete do Koše,budou tam.
A HLAVNÍ PRAVIDLO – N e o t v í r a t ! žádné odkazy v mailech,kterým PLNĚ nedůvěřujete. Mohle byste si pustit „do baráku“ škodnou.
Pak je FILTR = zadáte si konkrétní adresu,která je pro vás nežádoucí a máte klid,ony se k vám vůbec nedostanou.

pokazdejinak

chce to každou takovou obtěžující zprávu označit jako spam – váš e-mailový klient si většinou takové označení pamatuje a příští zprávu blokne…

jinak pozor u těch hodně nesmyslných zpráv (na zvětšování penisu apod.) je sice tlačítko na odmítnutí dalších zpráv, ale tohle jsou fakt hajzlíci – každá taková odpověď pro ně znamená, že adresa je aktivní a šup – pošlou vám další dávku nesmyslů a vulgarit :(

MartinR

chtělo by to napsat jakého mailového klienta používáte
některé mají antispam v sobě jiné potřebují doplněk a nebo antivir může v sobě mít antispam filtr
a záleží na tom zda zprávy jsou ze serverů, kde jste registrovaná nebo ne … ty první se dají většinou vypnout, ty druhé jedině zablokavat u vás nebo poskytovatele
já se soc.sítím vyhýbám jak čert kříži a ještě mne nikdo nepřesvědčil o jejich užitečnosti :) a tak mi z nich nic nechodí