klaruška

FACEBOOK..

Přeji všem hezký den. Měla bych na vás dotaz ohledně Facebooku. Spamuje mi to schránku na e-mailu a slyšela jsem, že se posílání e-mailů dá zrušit. Neví někdo jak? Děkuju:)

Nejlepší odpověď
MILAN1961

na facebook nechod,to je taky řešení

Další odpovědi
anonym

Klaruš, ne všechno je spam. Facebook se tě snaží upozorňovat na všechny důležité události které by tě mohly zajímat. Třeba pozvánka, otázka. Tak asi nejlepší by bylo nerušit tyto spamy když chceš facebook používat. Vyměň emailovou adresu. Jednu si nech na důležité věci, takovou oficiální, a tu druhou pro zprávy facebooku. Tam se ti budou ukládat zprávy a budeš v tom mít větší přehled.