Supercom

E-maily z Facebooku

Potřeboval bych nastavit, aby se mi z Facebooku neposílaly žádné
e-maily. Vždy když otevřu Outlook tak tam mam hromadu toho sajrajtu z FB…Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Bedy

Skočte do nastavení účtu Facebooku a vlevo kliknout v menu na Upozornění. Tam si to pak všechno ručně odškrtněte. Jestli členem nějaké skupiny, tak i přímo v nastavení skupiny si to musíte zrušit.

Další odpovědi
fandosaurus

m+lo by to být někde v nastavení FB

Hofmik

A nebo když ti příjde od FB email tak tam dole máš už neposílat nebo nějak tak a je tam modře označeho „ZDE“