Matthew

Facebook :)

Udělal jsem si vlastní skupinu na fb. Ale mám problém s tím, že když dám nějaký příspěvek na zeď a chci přepnout zpět na uživatelský profil a potom dát „to se mi líbí“, tak se to pořád ukazuje pod jménem té skupiny a né pod tím druhým profilem. Jak na to vyzrát ? :) Jde mi o to, že když na to dám „sám sobě“ uživatelským profilem like, uvidí to dost lidí, což je svým způsobem taky může přitáhnout :)

Odpovědi
hulk

Mě to jde normálně najet na skupinu dát lajk a je to mým uživatelským profilem. Zkus to nějak přenastavit. Měl jsem s tím problémy u stránky kde si přepínáš profily ale již se stránce nevěnuji z ohledu časového a finančního. Hodně štěstí!